Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viszonyuljak hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak hozzá? Nagyon mellé nyúltam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel elég sok közös ismerősünk van és sok időt fogunk együtt tölteni a jövőben.

Kettesben voltunk huzamosabb ideig egy buli után és beszélgettünk arról, szeretnénk elmenni randizni meg hasonlók. Tehát bejövünk egymásnak ez világos, folytatni szeretnénk.

Lehet nem lenne szabad ennyire közeli emberrel kezdeni és nem tudom mi lesz ennek a vége. Legközelebb egy összejövetelen fogunk megint találkozni. Ott sem tudom mi lesz, mert megegyeztünk nem verjük nagy dobra. 1-2 barátunk tud róla, hogy együtt mentünk el a buliból, de nem mondtunk semmit utána mi volt.

Ez az első igazi "felnőtt kapcsolatom". Merjem bevállalni? Nem lenne nagyon gáz? Nagyon nem értek ehhez a témához.


2018. szept. 1. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"de nem mondtunk semmit utána mi volt."


Miért? Utána mi volt?

2018. szept. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sétáltunk, beszélgettünk. Semmi komoly nem történt.
2018. szept. 1. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, érezzétek jól magatokat :)
2018. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit elbiztad magad. Honnan veszed, hogy ebből kapcsolat lesz?
2018. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha közeli? Inkább legyen sok közös ismerős, minthogy egy totál vadidegennel kavarj, akiről senki nem tud semmit, és ki tudja, milyen lesz veled.
2018. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem állítom biztosra, csak meg szeretnénk próbálni.
2018. szept. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!