Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jó viselkedés?

Ez jó viselkedés?

Figyelt kérdés
Tetszik egy idősebb csávó. De nem flörtölök vele nyíltan, viszont a szemem... hát, nem vagyok az a szégyenlős, aki gyakran lesüti. Nőnek érzem magam, aki felvállalja az érzelmeit. A szem sokmindent mond. Csak azt vetem be, mert nagyon nem tehetek többet, talán még a baráti beszélgetés kezdeményezését. Ő is odajött hozzám már beszélgetni. Szóval az jó, ha nem bámulom, de ha a szemébe nézek, akkor igenis mondok vele valamit? Nagyon szeretem, és amint lehet harcolni fogok érte!

2014. nov. 3. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha mentalista akkor jó más esetben lehet necces
2014. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tedd kicsit egyértelművé számára. Lehet szégyenlős és szüksége van a biztatásra.
2014. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát, egyelőre nem tehetek többet, de nemsokára 18 leszek, és akkor...

igen, ő nem annyira talpraesett. segítek neki:))

2014. nov. 3. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne várj addig. Lehet addig elüti egy autó és akkor bánhatod!
2014. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nem tehetem, érted, nem tehetem, csak annyit, hogy éreztetem vele, hogy bejön! de többet nem tehetek :(
2014. nov. 3. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
De, teheted! Tedd meg! Meg kell tenned! Hidd el, nem fogja érdekelni a testi kapcsolat (elvégre csak az illegális), ha szeret megfogja várni, amíg 18 leszel.
2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rendben:)) de így se rohanhatom le. de harcolni fogok érte! mert szeretem:))
2014. nov. 3. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokat fog jelenteni neki, ha tudja, hogy mellette vagy.
2014. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
remélem:) csak a baj az, hogy alig ismerem... de ő tudja mi az életem, sokat kérdez róla:))
2014. nov. 3. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele többet, lehet, hogy szívesen mesélne. Kérd te. Lehet ő csupán nem akar tolakodni.
2014. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!