Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsiságból, a 15-16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból, a 15-16 éves lányok között is vannak olyanok akik támogatói kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kíváncsi vagy rá, hogy ebben a korosztályban is vannak-e qrvák? Ok.
2018. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az szerintem még épp a határon van...
2018. szept. 15. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Érdekelne mit értesz támogatói kapcsolat alatt ;)

A korosztályodba esek.

(Ez most nem egy felkérés, tényleg nem tudom mit jelent...)

2018. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan kapcsolat ami pénzügyi támogatáson, ajándékokon, ellátáson alapszik, tarsaságért és egyéb dolgokért cserébe, de hosszabb ideig tart. Egyfajta 'párkapcsolat'
2018. szept. 15. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak csak ők még csak úgy "tesznek" hogy szeretik a gazdag szülők gyerekét, de közben csak azt hogy apa kocsijával elviszi a mekibe utána a plázában szintén apa pénzén vesz neki egy cipőt. A fiatalok körében egyszerűbb is ez és nem kell kimondani hogy csak a pénz miatt.
2018. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit előzők írnak, ebben a korban még nem nagyon számít nekik a pénz, sokkal inkább a kűlsőségek, és az is előny ha a srác drága ruhákban járkál, de konkrétan a pénz nem fogja őket annyira érdekelni. Keress inkább 25 ev feletti nőket, azok a legszánalmasabbak őket már csak az élteti.
2018. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nagyon sokan vannak 18-20 évesektől kezdve, akik elmentek egyetemre, és könnyebben akarnak megélni, csak érdekelt hogy a fiatalabbaknál mi a helyzet....
2018. szept. 15. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen jó a meglátás a fiatalabbak inkább a külsőségre meg mert nekik még az számít az "idősebb" meg a pénzre most, hogy egyetemre, nyaralásra, vagy cipőre az szerintem mind1!
2018. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az általad feltüntetett korosztályba esek de ez nálam már peostitúció. Bizonyos szolgáltatásokért kap ajándékokat stb. (Ugyanaz csak nem pénzért szóval ez nálam nem a határ) szerintem az is szánalmas aki "támogat" és az is aki a "támogatott"
2018. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is a korosztalyba esem. Viszont nem mondanam hogy keresek de azt sem hogy talan nem vagnek bele egy ilyenbe. Ha az illeto jol nez ki hozza es ilyen "sugar daddy" tipus akkor siman.
2018. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!