Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miről lehet beszélni, ha minden nap találkozunk?

Mikről lehet beszélgetni minden nap 20-30 percet? (suliban)

(az alap témák kilőve, mint például mi a hobbid, milyen zenét hallgatsz, stb.)

2018. szept. 29. 17:50  Privát üzenet  

A válasz

Azért nem biztos hogy minden ki van lőve..Érdemes ezeket megnézned.

https://www.youtube.com/watch?v=trF1MWnQvHM

[link]

[link]

[link]

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. szept. 29. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 2/2Időpont 2018. szept. 29. 19:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Mennyire éreznétek magatokat kínosan ebben a helyzetben? Ezek után belemernétek nézni az adott lány szemébe és beszélni is vele egy kicsit?
15 éves vagyok és van egy fiú akivel járok, ő 17 éves, nm szokott írni. Mikor találkozunk akkor normális, én csak nem értem hogy mi lehet ez nála . Most hétvégén találkozunk majd...
Egy ideje beszélgetünk egy lánnyal facebookon. és elakarunk menni moziba de már elég sokat beszéltünk és ha találkozunk attól félek hogy nem nagyon lenne miről beszélni. Ha...
Van egy külföldi srác, kb.1 hónapja regisztrált csak fel facebookra. Próbálok vele beszélni, de nem ír sokat, pedig amikor személyesen találkozunk, akkor minden jel arra mutat,...
Megismertem egy pasit tarskereson. Ugy volt h talalkozunk de kozbejott valami. Eltettuk jovo hetre. Megvan a telefonszamom, ha neten nem irunk o szokott irni nagyon kedves...
Na szóval van egy lány, aki nagyon tetszik nekem! Csak látásból ismerem, de MSN-en szoktam vele beszélni, és megbeszéltük, hogy holnap találkozunk. (lesz egy kisebb fesztivál és...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!