Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel úgy találkoztunk, hogy a fogorvosi rendelőben belerúgtam direkt, neki azt mondtam, hogy véletlen volt, és ezután meghívtam egy kávéra. Jól eltöltöttük az időt, meg minden. Azóta nem nagyon beszéltünk, és én szívesen találkoznék vele újra, és mikor elváltunk ő is azt mondta, hogy megismételhetnénk.


Na már most, nem vagyok töketlen pávafiú, nem fogok neki interneten keresztül írni, de azt tudom, hogy melyik suliba jár, és mikor végez.

Szerintetek mennyire lenne gáz, odamenni, és mikor kijön, szépen hátbarúgni "véletlen" és aztán mondani, hogy "jaaa, te vagy az? nem jössz el velem megint meginni valamit?"



2018. okt. 10. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

".. nem vagyok töketlen pávafiú.. "

"... rendelőben belerúgtam direkt, neki azt mondtam, véletlen volt.. "

Kicsit szerintem ellentmond, amit írsz, és amit csinálsz, de ha rám hallgatsz, akkor kérlek ne rugdosd(még ha óvatosan is). Biztos jobban esne neki ha kedvesen odaköszönsz, és megint elhívod... (ezúttal rendesen)

2018. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy a belerúgás után köszönök is, de akkor fogok
2018. okt. 10. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Pici ötlet lopás. Köszi a segítséget. Holnap ha látok egy szimpatikus lányt a villamoson, le csavarok neki egy paraszt lengőt es ossze jövök vele
2018. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó :DDD


Kérdező ne rugdosd azt a szegény lányt. Sokkal jobb lesz ha csak véletlenül arra jársz mikor végez, és úgy kérdezed meg hogy ráér-e valamikor.

2018. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
XDD akkor már legközelebb pankrátorosan törjél szét a hátán egy széket legalább
2018. okt. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Már találkoztatok, szóval nyugodtan ráírhatsz neten, nem tudom miért kell ezen problémázni. De ha ilyeneken gondolkodsz, a helyében lehet elkerülnélek...
2018. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
TroloLoloLoloLoloLoloLolo
2018. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az így nagyon gáz lenne ha hátba rúgnád szerintem kevésbé feltűnő lenne ha fejbe rúgnád😂😂
2018. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!