Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez kihasználásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal találkozgatok. Én már a legelején elmondtam, hogy nem érzek semmit és kapcsolatot sem szeretnék sem most, sem később. Ő közben mondogatja, hogy "de majd belémszeretsz", meg hogy "nem baj attól még találkozzunk" stb. Tehát elfogadja és beletörődik. Majd mikor felhozza, hogy a barátnőm akar lenni és hogy ő engem akar, akkor is tisztán elmondom neki, hogy én továbbra sem érzek semmit és továbbra sem szeretnék párkapcsolatot. Ennek ellenére is akar velem találkozni mindig. Na most megtörtént 2 csók is, és a kezem is engedte, hogy lecsússzon.


Nem szeretek és nem is szeretnék kihasználni egy lányt sem semmilyen téren. Ezért mentem legalább 5x is biztosra, és ezért mondom el neki ahányszor csak tudom, hogy ne számítson semmire sem tőlem érzések és kapcsolatok terén. De ő ezek tudatában is benne volt a csókban.


Van okom lelkiismeret furdalásra vagy bűntudatra azzal kapcsolatban, hogy kihasználom? Kihasználásnak számít így a dolog? Valamilyen szinten úgy érzem, hogy igen, mert pl. a csók után joggal hiheti, hogy esetleg megváltozik iránta a véleményem, de talán nem annyira, mintha csak hitegetném azzal, hogy szeretem és kapcsolatot akarok majd tőle.


De kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is kérlek írjátok le.


21/F 19/L



2018. okt. 13. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha arról szólna a dolog hogy csak jól érzitek magatokat egymással semmi komoly más lenne. De mivel ő mondja azaz reménykedik hogy te beleszeretsz így nem erről van szó. Mondtad a csók után is hogy meg mindig nincsennek erzeseid ? Hiheti azt hogy változott a dolog... ha ő szeret ,akkor úgyis sérülni fog. Ha nem akarsz komoly kapcsolatot keress valakit erzelmek nélkül mert ez a lány fülig beledzugott. Viszont a te oldaladról teljesen korrekt vagy , nyilván bántani se akarod (pedig akaratlanul is fogod)

Elmondtad neki nem 1x mi a helyzet ő elfogadta. Szóval ha neked ez kenyelmeten lépj ki ebből a semmiből,a lány utolsó percig reménykedni fog és egy mosolyba is beleképzeli hogy egy más volt. Nem , nem használod ki elmondtad mit érzel, ha akarod folytasd ha érdekel a lány lelkivilága hagyd . Ezt viszont neked kell eldönteni!

2018. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Te elmondtad neki ...

Ez mögé bújsz, ezzel akarod igazolni, hogy kihasználod.

A tisztességes az lenne ha békén hagynád és nem csókolgatnád, meg csúszna le a kezed.

Nem "tudatában" enged meg dolgokat, hanem "reményében". És ezt te sunyi módon kihasználod.

2018. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi okod bűntudatra, te nyílt lapokkal játszol. Emberek milliói szexelgetnek úgy mással, hogy közben nem szerelmesek beléjük, na bumm. Aztán meg tényleg, lehet, hogy idővel bele is szeretsz.
2018. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért csókolod meg, miért csúszkál a kezed, ha nem akarsz tőle semmit? Miért került sor arra a csókra?

A lánynál értem, hogy bízik a változásban, te viszont érzelmek nélkül, hideg fejjel es szívvel csókolózol.

Reményt keltesz benne, utána meg kiderül, hogy semmit sem érzel: kísérletezgetsz, hogy minél inkább megalázd!

A véleményem: szemét ember vagy...

2018. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!