Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy új osztálytársam. Eddig nem nagyon fordítottam rá nagyobb figyelmet, nem beszélgettem vele stb.,de ő ilyen kisebb dolgokat csinált velem(pl rajzolni akart a kezemre, pacsizni folyton, ilyenek). Ezután kb egy órát végigbeszéltünk, megtudtam róla dolgokat, kiderült, hogy van közös érdeklődési körünk, stb. Miután hazaértem, gondoltam felveszem facebookon, hogy többet beszélgethessünk, majd elhívott egy a közös érdeklőzésünkhöz tartozó kiállításra. Megbeszéltük, hogy együtt elmegyünk, azóta nekem is eléggé bejön. De ezóta, már nem igazán szól hozzám. Most akkor bejövök neki, bejöttem neki, vagy csak én értettem félre? 16/f
2018. okt. 14. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ìrjàl rá valamit
2018. okt. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!