Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit érdemes tenni, ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tenni, ha a lány már hivatalossá akarná tenni, de én még bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne neki ezt így nyíltan elmondani? Vagy ez nem tenne jót, mert csak azon gondolkodna, hogy mi miatt vagyok bizonytalan, és nem tudná önmagát adni?


A közelében nem igazán tudok természetesen viselkedni valamiért, szokatlan a stílusa.

Testiség terén, még csak olykor-olykor kézfogás, szájrapuszi volt, meg ilyenek, de annyira ingadozó, hogy szeretnék-e vele valamit vagy sem, hogy úgy döntöttem, hogy inkább próbálom visszafogni magamat ilyen téren, mert nem akarom, hogy az "agyam helyett a farkam döntsön", finoman szólva. Meg ezzel hátha tudom jelezni, hogy azért részemről ez még nem olyan biztos. Így egy esetleges visszautasítás nem lenne olyan meglepő.


Persze mivel még többnyire nem érzem magam természetesnek a közelében, így amúgy is a szokásosnál kevésbé gördülékenyek az ilyen dolgok, de azért ha nem tartanám kordában magamat, akkor biztos aktívabb lennék. Lehet, hogy igazából emiatt nem tudok ellazulni mellette? Csak engednem kéne a vágyaimnak?


Már az első személyes találkozásra úgy akartam menni, hogy megkérdezem, hogy járunk-e, de a találkozás alatt bizonytalan lettem. Ő mondta is poénkodva a végén, hogy a barátnői kíváncsiak, hogy szingliként lesz-e vége a randinak (mert chaten előtte nagyon sokat beszéltünk). Én meg így mosolyogtam, de nem reagáltam semmi konkrétat. Azóta párszor találkoztunk már, és szóba került, hogy ő már kb. párkapcsolatként tekint erre, gondolom várja, hogy megkérdezzem, hogy járunk-e, de én még mindig nagyon bizonytalan vagyok.


Lesz ez jobb, és kezdeményezzzem a telefonos beszélgetéseket, személyes találkozásokat, hogy jobban hozzászokjak? Meddig érdemes próbálkoznom? Vagy mitcsináljak, hogy ne legyek ilyen bizonytalan?


2018. okt. 20. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Érdemes lenne neki ezt így nyíltan elmondani? Vagy ez nem tenne jót, mert csak azon gondolkodna, hogy mi miatt vagyok bizonytalan, és nem tudná önmagát adni?"


Neem,ne mondd el neki és már ba...ssz ki vele az elején ,hadd szokja...

Atya ég,már előre sajnálom a lányt,bár úgyse te leszel a férje,szóval..

2018. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!