Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi lesz akkor ennyi nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz akkor ennyi nem lesz több a dologból?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel kb 1 hónapja ismerkedtem meg és ugye ő mondta hogy van barátja ,de aztán szakítottak és utána elég sokat találkoztunk meg minden meg csókolóztunk meg ilyesmi meg mondta milyen jó velem meg ilyesmi. Aztán kb egy hete elkezdett ilyen tök depis lenni meg ilyenek nem mosolygott meg semmi és aztán csütörtökön mondta hogy ő nincs túl a kapcsolatán meg egyedül akar lenni meg ilyesmi. De azóta is írt nekem facen meg minden meg kérdezgetett suliban is hogy mi újság meg minden szóval nem értem akkor most ez ennyi vagy ha türelmes vagyok lehet belőle valami?

2018. okt. 21. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet de most ne nagyon eröltesd várd ki a míg túl lép
2018. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy még nincs túl a másik srácon, de közben meg megkedvelt téged is, ezért nem szűnt meg a részéről a kapcsolatfenntartás. Őszintén elmondta, hogy még nem felejtette el az előző kapcsolatát (ami jó jel, bízik benned ennyire), de valamit csak kell már éreznie, legalább kicsit kedvelnie kell téged, ha nem kíván a háta közepére. Amikor én szakítottam a barátommal, utána rá sem bírtam nézni sok ideig más fiúkra és azt sem bírtam, ha rámírogattak. Te viszont az ő szemében kicsit más vagy, nem vagy közömbös. Tarts ki, légy türelmes, amíg elfelejti a fiút és ha ő kezdeményez, beszélgessetek, találkozzatok, segíts neki átjutni ezen az időszakon. De ne siettesd, hogy amikor végre elfelejtette az előző kapcsolatát, már erős kötelék legyen köztetek egy új kapcsolat alapjaihoz.
2018. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!