Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használ ki minden lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ ki minden lány?

Figyelt kérdés

Minden lány akit eddig megismertem hülyített, kihasznált. Pedig én normális vagyok velük, de még is így járok mindig. Miért nem találok már végre egy rendes lányt akit szerethetek?

Vagy inkább hagyjam abba, és ne próbálkozzak többet? Nem érdemlek meg senkit, mert egy szerencsétlen vagyok?

Sokan mondták már rám, nem csak lányok, meg a családtagaim közül is mondták, hogy szerencsétlen vagyok, meg szerintük egyész életemben magányos leszek:( Kezdem azt érezni, hogy igazuk van. Úgy érzem egyre jobban, hogy nem nekem találták ki ezt az életet...:(((

Kezdem megérteni azokat akik öngyilkosak lesznek...


2018. szept. 20. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erre alapozd az élet értelmét,jönni fog az,csak ne eröltesd,engem is sorra használtak ki de megtanultam belőle,hogyha ez nem megy akkor koncentráljak másra..a sportra koncentráltam és jövőre csapatkapitány leszek a VB-n
2018. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sportnak hála lett barátnőm is akit ott ismertem meg mert elkezdett járni edzésekre és segítettem neki,szóval jön az amikor nem is hinnéd,ne érdekeljen más mit mond,honnan tudják ők,hogy mi lesz,lehet holnap tálalod meg azigazit..Ne add fel:)
2018. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfiasabbnak kell lenned, hogy felnézzenek rád és akkor nem fognak kihasználni.
2018. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!