Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kell egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell egy lánynak sem egy csúnya srác? Ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 19:12
1 2
 1/17 DollarDog ***** válasza:
60%
Ilyen a mai világ. Nagyon nagyon kevés az a kivétel aki nem a külsődre hajt, hanem a belső értékeidre fókuszál. Valamilyen szinten mindenki a szépséget nézi párválasztásnál, hisz gondolom egy (bocsánat a kifejezésért) bűn ronda lánnyal te sem járnál. Mindenkinek más tetszik, lehet hogy egy két lánynak nem tetszel, de ne is ezeket keresd! Találd meg akinek te jössz be!
2018. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én járnék egy bűn ronda lánnyal is, de náluk sincs esélyem, mert ők is szebbet akarnak...
2018. nov. 15. 19:19
 3/17 DollarDog ***** válasza:
50%
Még mindig azt írom amit az előbb. Találd meg azt akinek tetszel, akivel megvan a közös hangsúly,akivel el tudnád képzelni az életed. Nincs olyan hogy nem találsz senkit, csak legyél magabiztos. Én se vagyok egy világszépe, mégis volt kapcsolatom, mégis tetszettem valakinek, pedig én is igy voltam ahogy te. Csak legyél magabiztos és ismerkedj!
2018. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy járnál te bűnrondával. Csak hazudni jössz ide a gyakorira ugye?
2018. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Igen is meg nem is számít a külső, azt látom meg elsőször és az tetszik meg viszont ha egy fullos sràc 2 értelmes szót nem tud mondani nem járék vele ellenben fordított helyzetben ha van egy ronda srác aki amugy szimpatikus okos kedves akkor járnék vele .Úgyhogy összegezve csúnya fiuként is lehet esélyed szerintem .

16L

2018. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 DollarDog ***** válasza:
56%

Úgy van ahogy az #5 irja.

Külső megfog, belső megtart.... A jó sz#x pedig összeláncol🙄 vagy na...

A lényeg hogy nem kell szépnek lenned ha van egy jó beszélőd amivel le tudod beszélni a lányokat a lábukrol!

2018. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már rengeteg lánynál próbálkoztam az évek alatt. Élőben és interneten is. Ismeretleneknél és ismerősöknél is. És mindenki csak visszautasított. Esetleg a barátzónába tett.
2018. nov. 15. 19:32
 8/17 DollarDog ***** válasza:
49%
De haver, csak akkor add fel ha cím is van rajta. Nem szabad feladni mert páran kikosaraztak. Akkor írjál rám segítségért ha már az utolsó nőneműnél probálkoztál már. Ha Pamela Anderson is visszautasított akkor még fizetek is neked hogy igazad volt.
2018. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddig is csak szenvedtem a sok visszautasítástól. Semmi nem változott az első próbálkozásaim óta. Ugyan úgy nem kellek senkinek, mint akkor. Mi értelme van annak, hogy így folytatom tovább? Esetleg még több nö utasíthat vissza és röhöghet ki a hátam mögött. Semmi haszna nem lenne.
2018. nov. 15. 19:44
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt egyszer majd jön egy lány aki úgy fog szeretni ahogy vagy ne add fel!16L
2018. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!