Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan mondom, hogy ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom, hogy ez a lány lehetetlen esett! :D Senkinek sem sikerült "értelmezni". Csak azért ide is ki írom hátha valaki érti! Na? Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval lesz egy lehendő osztalytársam aki a megismerkedésünk napjan szimpi volt nekem. Csak olyan furán viselkedetett. Amikor szemezni akartam vele akkor elkapta a fejét vagy furan nézett de közben mégsem ez az "undorodom tőled" dolog (ha végig olvassátok rájöttök, hogy miért nem így van). Szóval beszélgettünk élőben és küldött 2 értelmű jeleket amiket elmondtam a haveromjaimnak és azt mondták, hogy tetszhetek neki de az is lehet, hogy csak barátkent gondol rám. Aztan kiraktam ide, ugyan ez volt a válasz. Meg szokott jelölni unikornisos posztokban (mert szereti az unikornisokat és én pedig hát..... azt mondom mindenkinek, hogy hiszek bennük de mindenki tudja, hogy csak poénosan mondom). Aztán egyik nap kirak facebookra egy képet amin olyan dolgot csinál amit már mondott nekem de azt hittem, hogy csak viccel (ilyen fura-aranyos dolog fúzió, csak meglepett, hogy tényleg csinál ilyet). Erre kommenteltem azt, hogy " ne mááár... és tényleg ezt csinálod! :D"

Az ő válasza pedig az, hogy neked sosem hazudnék. Egyszerüen nem értem. Így (egyértelmű jelek nélkül) nem merem randira hívni (föleg úgy, hogy az osztálytársam lesz) de értitek. Még mindig az van bennem, hogy lehet, hogy tetszek neki. De lehet, hogy nem...


2017. aug. 20. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos hanyagolnám osztálytársal nagyon kínos ha nemet mond vagy ha szakítotok ha akar valamit akkor majd lesz valami de szerintem bárhigy is van osztálytársal semiképpen nem jó összejönni
2017. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó, ezért vagyok óvatos! :D

Másrészt én tudnám értelmesen kezelni a helyzetett!

2017. aug. 20. 08:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még vele egy kicsit, aztán majd ha konkrétabb jeleket ad akkor próbálkozz be nála. Egyébként van a sulimban olyan pár akik 9. osztályban összejöttek és már 2 éve együtt vannak és osztálytársak. Sok szerencsét!!:)
2017. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en sulimbam volt olyan akik 0.ban jottek ossze es most ballagtak el, meg mindig egyutt vannak mar 5-6 eve. Nagyon aranyosak, a szalagavaton is egyutt tancoltak... na ennyit a meserol es sztem varj a suliig, addig beszelgess vele ismerd meg tarsasagban talalkozzatok, suliban is figyeld meg, hogy hogyan viselkedik es utana dontsd el hogy igen vagy nem
2017. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki és emiatt zavarban van. Ez okozza azt hogy kétértelműen viselkedik.
2017. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Várd meg az első negyed évet és ha még mindig úgy látod és nem csavarta el a fejét más, akkor hajrá, amíg még nem késő, ;)


(Borzasztó kínos amíg addig vacillálsz, amíg színre lép egy másik csávó és az orrod elől happolja el a csajt... - megtörtént eset alapján - )

2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. "Neked sose hazudnék" elég egyértelmű :)
2017. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, van, akinek kínos érzés, hogy pont osztálytárssal... De az elsődleges inkább az, hogy teszik neked a lány, és miért ne próbálnál közeledni felé...?


Apránként próbáld meg. A fokozatosság általában fontos, mert viszonylag ritka az olyan csaj, akinek a rámenősség tetszik. Főleg a kis szégyenlős cicuka nem valószínű, hogy a rámenősséget szereti, akiről írsz, már ha szabad ilyet mondani. :)


Általában két dolog nyerő, csajozásnál:


Beszélgetni vele minél többet (kivéve, amikor úgy érzed, nem alkalmas, zavarná, vagy nem ér épp rá, stb),

valamint egyre többször megérinteni a testét, eleinte a legártatlanabb testtűjakon pl a vállán, aztán apránként, naponta egyre intimebb zónákon, de óvatosan a fokozással! Lassan haladj, nehogy tolakodásnak érezze! FIGYELD MINDIG A REAKCIÓIT! Az alapján érzed, hogy lassítanod kel-e, vagy sem.


Testi REAKCIÓ - ez fontosabb, mint a szavai, és próbálj mögé nézni. Pl szégyenlősségből esetleg flegmának mutatja magát, miközben lehet, hogy élvezi, hogy foglalkozol vele. Tehát nézz mögé a dolgoknak, pl az arcpír árulkodó jel, vagy elakad a lélegzete stb ezeket nehezebb hazudni.


Testtájak fokozata, nagyjából, az európai kultúrában, de tényleg csak elnagyolva, és lehet, hogy véletlen kihagyok valamit:


kevésbé bizalmas a váll érintés, aztán utána pl a felkar majdnem ennyire, de pl finom, mégis hatásos jelzés a könyök külső része, majd a belső hajlata;


picit bizalmasabb, ha épp csak kicsit és egy másodpercre csak, de megsimítod az arcát, megérinted gyengéden az ujjait (kézfejen persze), tényleg csak egy másodpercre.


Ezeket általában elég napról napra fokozni, de érezni kell, az adott helyzetből ered, mikor mit érdemes tenni.


Az már bizonytalanabb, helyzettől, lánytól, a reakcióitól stb függ, mikor hogyan tovább. Eltarthat akár hetekig is, hogy bizalmasabb fokozatra kapcsolj. De lehet, hogy egy óra alatt kialakul, bár az a ritkább eset.


Bizalmasabb érintés (ruhán át) pl ha megfogod a kezét, azt meg figyeld, mennyire esik jól neki, és mennyi ideig. Épp így a puszi, bár ez nagyon változó, mert pusztán lány-fiú haverok között is lehet puszilkodás, viszont ha csajozol, egészen más, sokkal intimebb is lehet egy puszi, pl gyengéden homlokon csókolhatod, akár szemhéjon, ha már ebben a "közepes sebességben" vagy.


Ettől ami még intimebb, tudod magadtól is, de azt már inkább ha már az ágyban vagytok. :) Bár 16 éves korig lehetőleg

ne nagyon szexeljetek, nagy a kockázat.

(A gumi átszakadhat, tablettával legalább a tizenévesek NE mérgezzék a testüket...)

2017. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* Bizalmasabb érintés (ruhán át) - így kimaradt, pl a tánc, vagy akár attól függetlenül átkarolod a derekát másodpercekre.

Nyilván nem "ruhán át arcpuszi, kézfogásra" gondoltam, bocsi. :D Csak kimaradt! :)

2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azonnal hivd randira.
2017. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!