Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak meg egy félénk lányt?

Figyelt kérdés

Egy visszahúzódó/félénk lányról van szó, aki nem nagyon tudja/nem nagyon szeretné kimutatni az érzéseit. Sokat találkozunk, és biztos helyről tudom, hogy ő is többet szeretne.

A testi kontaktot kerüli általában.


Hogyan tudnám biztosra kideríteni, hogy nyitott-e a csókra? Hogyan tudnék hozzá "ilyen" közel kerülni?


2018. nov. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Cuppppp! xd


Amúgy ha csak úgy spontán lekapod annak nem hiszem hogy jó vége lenne. Próbáld meg elhívni randira és akkor ott látni fogod hogy mikor mehet a csók! ;)


Sok sikert!

2018. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon félénk vagyok új ismeretségeknél, pedig már van tapasztalatom. Én azt tudom tanácsolni, hogy bármennyire is nyálasnam tűnik, valami jó bevezető szöveg nem árt, vagy akár egy gyengédebb mozdulat, mondjuk: kisöpröd az arcából a haját vagy ilyesmi. Aztán ha egy szájrapuszival kezdesz,megláthatod, vevő-e rá vagy sem. Ha igen, akkor mehet. Nyilvan ezt abból látod, hogy nem húzódik el vagy ilyesmi. Ezelőtt pedig talán azt lehet figyelni, hogy mennyire van közel hozzád, nézi-e a szádat, feléd fordult-e. És még egy tipp: ha látod rajta,hogy akarja, akkor ne húzd sokáig. Ez általában nagyon zavaró, nálam is volt ilyen: nem mertem közelebb hajolni, de tudtam, hkgy meg akarnak csókolni, de a srác nem viccelek fél óráig húzta. Borzalmas.
2018. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jól hangzik!


még nyugodtan írhattok aki tud tippeket/tapasztalatokat!

2018. nov. 26. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy egy nem félénk lányt. Én is visszahúzódó, ráadásul introvertált is vagyok, a barátomnak mégis sikerült elsőre normálisan megcsókolnia, az államat emelte fel és úgy csókolt meg.
2018. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!