Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XXXatiXXX kérdése:

Van egy fiú akit nagyon szeretnék meg ismerni de nem interneten keresztül. Már beszéltünk messengeren, de nekem ott az ismerkedés nem megy. Hülyén nézne ki ha én lány létemre hivnám el valamerre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok es ez a fiú nagyon meg fogott szemelyisegileg(már mint amennyit beszéltünk) és szeretném még jobban megiserni, de nem interneten keresztül,hülyén nézne ki ha én hívom el? Nem lenne neki ez kellemetlen hogy a lány a fiút? Na értitek..

2018. dec. 6. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajrá-

Hívd el! Én nem mondanék nemet, főleg, ha mindkettőtöknél ott van a "szikra" :D

Sok szerencsét!

2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15/L

(Elnézést félre írtam)

És azért "ATI" a nevem mert ez a monogrammom.

2018. dec. 6. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem. Amikor "beszéltek" kérdezd meg, lenne e kedve személyesen folytatni a csevegést. (S akkor mégsem konkrétan randira hívod.)

2018. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiúknak nem kínos, sőt a legtöbbjük nagyon örül neki. Sokan nagyon izgulnak, és csak nehezen tudják elhívni a lányt, ezért nagy megkönnyebbülés, ha ez fordítva történik.
2021. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!