Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés
Van a sulinkba egy 9.-es lány aki nagyon megtetszett(szerelem első látásra)én 11.-es vagyok és lány én is:D ja és ugyanazt a szakmát tanuljuk.2 hete rá írtam,hogy hol vette az egyik pólóját mert nagyon tetszett.Ő 1perc alatt vissza is írt utána megkérdeztem tőle,hogy xy-nak tanulsz-e?Mondta,hogy igen ő is kérdezett,hogy minek tanulok utána eldumálgattunk a suliról kibeszéltünk egy csomó tanárt.:D És mindig egyből vissza is írt meg érdeklődött is.Egyszer csak másnap este írt vissza de ő közben egész nap fent volt.:D És azóta nem írtam neki,nehogy azt higgye,hogy nagyon rá vagyok tapadva(Jól hinné).:D Van 2 közös barátunk de még így se nagyon tudtam a közelébe férkőzni nézzük egymást és ennyi.Milyen indokkal írjak rá megint?Hogy annyira ne legyen feltűnő,hogy mi a szitu.(Egyébként mielőtt jönnének azok a válaszok,hogy mi van ha heteró a csaj arra csak annyit mondok,hogy tudom,hogy nem az(Látni rajta):D)

2018. dec. 7. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy jó ötlet lenne ha megbeszelnetek a közös baráttal egy programot... az első ilyenen akar lehettek hárman... de akar az is egy megoldás hogy megbeszelitek hogy mondja le indulás előtt nemsokkal a barátod a talit és akkor ketten lesztek csak :)
2018. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a húgomat használtam ilyen célra (bejött, működik.) Akkor volt kisbaba. Kezembe vettem a telefont (vagy kezébe adtam a gyereknek), és beütöttem random betűket, aztán elküldtem. Aztán kicsit később írtam, hogy bocsi, a húgom volt... Erre válaszolt, hogy ugyan, semmi baj, én meg, hogy amúgy mizu? És voilá.
2018. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak irj neki hogy pl tok jo a csizmad hol vetted? Vagy az a kocsig fizika tanar annyira segfej.. vagy csak ugy h szia mizu?

Es ha dumaltok mondd neki h arra gondoltam beulhetnenk egy kavera/elmehetnenk plazazni/ elmehetnenk moziba mert meg szinte nem is talalkoztunk es amugy sincs semmi programom a hetvegere csak egyedul unatkoznek..

2018. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem levők írták, ne bonyolítsd túl! Legyél bátor és írj rá, hívd fel vagy csak intézd úgy, hogy összefussatok a suliban. Elvégre te vagy az idősebb. :-)))

Ha nem próbálod meg biztosan nem jöttök össze!

2019. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!