Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés

Egy fiú már régóta tetszik, viszont még sosem beszéltünk. Most szeretnék ráírni, de nemigazán tudom, hogy hogyan! MIvel ugye teljesen ismeretlenek vagyunk egymásnak (mármint csak látásból ,,ismerjük,, egymást), ezért nem fog kicsit hülyének nézni, ha egyszer csak ráírok? Kéne valami ürügy, de nem tudom mi lehetne az! Légyszi segítsetek!

14/L



2017. márc. 22. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress közös dolgot, ami mindkettőtöknek tetszik.


ha nem tudsz ilyet, nyomozz, kérdezz utána. hova jár, miket csinál. miket néz.


ha nem találsz közös dolgot vele akkor csak rövidtávú kapcsolat lehet belőle úgyis.


Ha megvan ez a közös dolog, akkor máris csatlakozhatsz ahhoz a facebook csoporthoz amibe ő is benne van, vagy véletlenül összefutsz vele egy közös edzésen, táncon, túrán stb

2017. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te: Eló! Láttam ma rajtad, hogy OLDCODEX póló volt rajtad. Honnan szerezted? IMÁDOM ŐKET! <33

Fiú: *itt-ott megvette, leírja* Ja. Én is szeretem őket.

Te: Miért?

2017. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen!Én azt írtam hogy nagyon szimpatikus és hogy nem e akar ismerkedni és mára nagyon jó barátom lett és ha ti úgy intézitek akkor ha tetszik is neked akár össze is jöhetsz vele!Mi megbeszéltük hogy csak barátok legyünk!
2017. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!