Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most megcsalás? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most megcsalás? Hogyan vessek véget a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés
Párszor randiztam egy sráccal. Tök jófej, de nem érzem a kémiát. Épp tervezgettem hogy megmondom neki, erre látom hogy kirak az instájára egy kézenfogós képet egy lánnyal. Nem írtam mostanában ezért neki, és most ezért irogat hogy haragszom e rá. Milyen alapon rázzam le? Hivatkozzak a kémia hiányára vagy a kézfogós képre (azt csak nem tudja kimagyarázni? hajnali négykor rakta ki a képet, kézenfogva fekszenek az ágyban, csak a kezük lefotózva, csaj betaggelve) Ti hogy fogalmaznátok meg, mit írnátok/mondanátok neki?

2019. jan. 1. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
az utolsó üzenetében azt kérdezte hogy haragszom e rá, szóval erre kéne reagálnom
2019. jan. 1. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem haragszom, holnaptól szabad vagy. Elég ennyi.
2019. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valamint tudja hogy követem instán, akkor miért rak ki ilyen képet insta storyba? az mondjuk tény, hogy mondtam hogy azokban a napokban lehet nem lesz netem, de akkor is risky kirakni ilyet nem?
2019. jan. 1. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ez nem volt kapcsolat. Várja, hogy üzenj, mert legyezgeti a hiúságát. Én ignorálnám.
2019. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Kűld el a levesbe!

Szòrakozik veled!Nem tisztel tèged!

Nyugodtan ìrd meg őszintèn nincs kèmia,nehogy azt higgye mèg magáròl a "kèzfogòs" miatt,hogy fèltèkeny vagy rà.

2019. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt megcsalás, mert ez nem volt kapcsolat, nem kell neki írni semmit, de ha mégis akarsz mond azt, hogy nem működött. Nem kell túlcifrázni.
2019. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez a srác akivel randizol, biztos, hogy többet akar tőled, vagy csak te gondolod így?
2019. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!