Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meddig várjak rá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak rá? Vagy már nem érdemes

Figyelt kérdés
Szóval évfolyamtársammal elég sokat beszélgetünk tavaly fészen és suliba menet is,úgyvolt hogy hétvégén eljon de előtte pár nappal lemondta azzal a kifogással hogy egy kicsit lehet később kezdjük el a kapcsolatunkat mert sok dolog van amit átkell gondolnia stb. Szerintetek.? Ja ez most februárban lezs egy éve
2019. jan. 14. 09:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 2 két múlva 18 leszek ő 17
2019. jan. 14. 09:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe 😖😖
2019. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából én is így gondolom,csak más véleményére is kíváncsi voltam. Mondhatjuk úgy hogy burkoltan dobott,mert abból áll az egész délutánja hogy gépezik, szóval ha akarná lenne ideje .xD
2019. jan. 14. 10:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert nemrég megismerkedtem egy sráccal aki tényleg egy álom, de nem lennék egy utolsó k***a ha össze jönnek ezzel a sráccal mikor neki meg anno megígértem hogy várok rá még készen nem áll?
2019. jan. 14. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Miét várnál rá? Ha egy év nem volt neki elég, hogy eldöntse, akkor még mennyi kéne neki? Ugyanmár! Ha van más aki tetszik neked, ne halaszd el az alkalmat. Megígérted, igen, de ő is megígérte, hogy találkoztok. Na bumm. Így járt. Hát ezt már cseszheti.
2019. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha eltelik 1 év és azt mondja, hogy bocs, mégsem akarok kapcsolatot? Vagy mással jöttem össze? Az egy dolog, hogy türelmes vagy de nem várhatsz évekig. Ismerkedj mással és ha összejönne a dolog, én nem haboznék. Semmi garancia nincs arra, hogy ez a srác később veled akar lenni.
2019. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok :) És igazatok van, csak magára vessen ezek után.
2019. jan. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!