Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok empatikus lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok empatikus lányt?

Figyelt kérdés
Számomra vonzóak az empatikus személyek. Hol ismerkedhetek ilyen lánnyal?
2018. szept. 22. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szintén egy nagyon empatikus, kedves férfi vagyok, szívesen venném hasonló lány megkeresését, akár csak barátilag is. :) 27F
2018. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Valójában az empatikus lányok attól empatikusak hogy sok hasonlóság van bennetek, tudtok miről beszélni és jól elvagytok. (és persze aranyos meg minden) Ezeket a lányokat ott kell keresni ahol és amilyen dolgokban otthon vagytok, amivel szerettek foglalkozni, sportolni stb... Ez ugye mindenkinek más, mint az is hogy kinekm ilyen típusú lányok jönnek be.
2018. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
🙋🏻Màr -màr túl empatikus is vagyok ès annyit törődök a körülöttem lévő emberekkel (még azokkal is akik nem is bírnak ), h mindig azt hiszik h csak azert segítek mert akarok cserébe vmit😅🤷🏻‍♀️ 17/l
2018. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon alap dolog, ami kb minden lányban megvan, nem tudom, hogy nem találtál eddig egyet se.
2018. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Empatikus csajt bárhol találhatsz. Például itt gyakorin, az utcán, a sulidban stb...

Én nem is ismerek olyan embert akiben semmi empátia sincsen, úgyhogy fura, hogy pont ilyet keresel. 16/L

2018. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Boszik c;
2018. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!