Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok ilyen lányt? 18F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen lányt? 18F

Figyelt kérdés

Van már egy kis tapasztalatom szóval ezt most nem ilyen "soha nem volt még barátnőm" kérdésnek szánom😄😅

Viszont úgy érzem hogy interneten csak egy bizonyos réteget érhetek el, mégpedig nem azt amit én keresek,a másik meg az hogy Pesten lakom és akikre eddig azt mondtam volna hogy megér egy talit mind 80-90Km-re laktak, a Bp környéki településekkel nem is lenne baj, de azért jó lenne ha a közös időnk több lenne mint az utazás😅Valamint élőben pedig jelenleg nem igazán vagyok tele sok lehetőséggel ismerkedés terén.

Olyan lányt keresek aki komolyan szeretne ismerkedni,érett elmúlt márlegalább 18,legyenek céljai az életben, higyjen abban hogy a tanulásban igen is van jövő,legyen nyitott,stílusos és jó humorérzékű.Egyszóval ne egy filteres p*csa legyen, ezért sem interneten akarok próbálkozni hanem szívesen fogadnék tippeket arról hogy így érettségi előtt kevés szabadidővel nem buliból,nem suliból,és nem is baráti körből hol tudnék ismerkedni.



2019. jan. 19. 19:49
1 2
 11/13 sm's girl válasza:
Igazából teljesen jól leírtál engem :D Bár azért szeretek eljárni bulizni alkalmanként :D De amúgy nekem is pont az a bajom hogy minden srác akivel ismerkedni kezdtem csak dugni akart..Viszont én sem Pesten lakom Siófoktól nem messze, Győrben tanulok szóval azért változatos, viszont ha a kezdeti netes ismerkedés alapján "ígéretesnek" tűnik a dolog akkor megéri az a kis utazás, bár bevallom első találkozásnál azért jobb amikor a srác utazik hozzám..18L
2019. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt sehogy. Nehéz lesz, de most azzal foglalkozz.
2019. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tinder. Tudom, nem meg minden de egy elég nagy réteget lefedsz vele. Én ott ismertem meg a barátnőmet, azóta a el is jegyeztem. Ha intenzíven akarod tolni az ismerkedést akkor dobj össze egy jó profilt (igényes, profi géppel lőtt kép, jó leírás) és vegyél Tinder prémiumot (5-6 ezer forint havonta). Ezt megfejeled havi 1-2 kiemeléssel (csúcsidőben, hétvégén 10 után, hétköznap 8 után) és havi 10 rongy befektetéssel fixen találsz olyat aki megfelelő számodra pár hónap alatt. Nekem is kellett keresgetni, sokat randiztam, sokat csalódtam de végül megtaláltam akit kerestem, szóval nem kell félni az internettől csak használd okosan. :)
2019. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!