Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életetek legkínosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legkínosabb randija? Bármilyen sztorit szívesen olvasok.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok volt.

Második randin a fiúval egy szórakozó helyre mentünk.Buli előtt nem ettem, így hamar beütött pár ital.a fiú rendes volt, haza akart vinni. Én mondtam, hogy maradjunk még egy kicsit kint. Így megálltunk a város szélén. Ekkor nekem iszonyatosan kellett pisilnem.kellemetlen volt mondani, de közöltem, hogy, most megyek a bokorhoz pisilni. Kicsit részeg voltam, így pár csepp hamarabb kijött, minthogy lehúztam volna a nadrágom.Abban a pillanatban kijozanodtam, és iszonyatosan szégyelltem magam. Csak utólag derült ki, hogy a srác nem vette észre a pisi foltot.

Másik eset. Már egy ideje randizgattunk.Akkoriban nem akartam, hogy tudja a srác, hogy hol lakok, ezért 3 házzal odébb akartam kiszállni. Már akkor is éreztem, hogy csikar a hasam. Erre a fiú mondja:beszelgessunk meg egy kicsit. Bele egyeztem, ha már haza hozott. Már alig hallottam, mit mond. Én csak szorítottam,tartottam amíg bírtam. Egyszer csak megszolaltam:nagyon kell pisilnem. Haza futottam. 3 háznyit, szép megvilágitasban,mint egy esze veszett. Szerencsére nem történt baleset. Idoben a Wc-hez értem. Majd vissza mentem. De sok idő múlva. Próbáltam természetesen viselkedni, de legszívesebben sírni lett volna kedvem, hogy pont akkor jött ram a hasmenés.

Harmadik eset: Először jártam a fiúnál.Úgy volt megbeszélve hogy ott is alszok. Mindent megmutatott a házban, mit hol találok. Mondta, hogy a benti wc-t csak pisilesre szabad használni. Alig telik el egy kis idő.. Éreztem, hogy rendetlenkedik a gyomrom. Mondtam, hogy ki kell mennem Wc-be. A kinti wc-rol azt kell tudni, hogy tele volt vízzel, így ha valamit bele "engedtel" akkor az a víz könnyen vissza csapódott rád.nekem meg ugye hasmenesem volt. Valahogy megoldottam. De senkinek nem kívánom.

Volt még pár kínos sztori, mint amikor ránk nyitottak a család tagok egyenként, vagy irtózatos budosre sikerült a puki, amit el akartam sunnyogni.

Egyébként ez a sok kellemetlenség egy fiúval történt meg. Ennek már 9 hónapja, azóta is együtt vagyunk.

Várok hasonló kínos helyzeteket,amin most nevetni lehet, de akkor nagyon gáz volt.


2019. jan. 25. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Jót nevettem a sztoridon! Nekem egy volt szerencsére. Szóval olyan 18-19 lehettem és randiztam egy csajjal. Csini volt és nyár. Az 1-es villamoson utaztunk, majd amikor felálltunk, hogy leszálljunk a fenti kapaszkodók egyikébe belekapaszkodott és jajj, bár ne tette volna!!! Akkor hónaljszőre volt, amekkorát én még a büdös életben nem láttam és ezzel egyidőben megcsapott az az undorító hónaljszag is. Majdnem kifordult a belem. Ahogy nyomult le a tömeg a villamosról én inkább visszakúsztam a villamosra és az ajtó mellett a földre ültem, hogy ne lásson. Ciki volt magyon. Szerencsére nem volt több. 21 éves korom óta vagyok a jelenlegi barátnőmmel.


35F

2019. jan. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn egy tùl jò pasival randiztam...annyira sresszeltem emiatt,hogy teljesen leizzadtam.

Ètteremben voltunk,olyan felső volt rajtam,amin nagyon látszott az izzadás...

De nagyon kedves volt.

Vègül randi utan elköszönt 😕

2019. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Juuuuj a 3as nagyon kemeny xddd
2019. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes eddigi randim ciki volt!😂

Ott állok a mozi előtt jön felém a srác és odamegy a mellettem álló lányhoz "szia xy vagyok nagyon szép vagy" randit kért a másik csajtól miközben én ott álltam egy m-re. Még elsiklottam efelett állunk a sorban, teljesen kikelt magából, hogy milyen hosszú a sor és hogy milyen drága a jegy. Akkora patáliát csapott, hogy a biztonságiakkal kellett kivitetni. (Aztán kimentem a tetőre és órákig nem mertem lemenni)


Egy másik egyed találkozáskor bevallotta, hogy csak azért találkozott velem mert az instámon úgy nézek ki mint az exe...


Srác szobájába mentünk filmet nézni, az anyja bejött minden 2.percben valami kamu ürüggyel aztán kihívott és közölte, hogy én nem ronthatom meg az ő kisfiát.


Házibuliban ecseteltem a fent említett esetet szép szavakkal illetve a srác édesanyját miközben a fiú ott állt mögöttem. (Mindenhonnan letiltott és sose keresett többet)

2019. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!