Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Belső és külső is érdekel.

Kort is írjatok légyszi😊



2019. jan. 27. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány ilyen kérdés van nézz már körül légyszi. Mindenkinek más jön be és te egy random srác véleményére akarsz alapozni. Legyél ápolt, kedves...alap dolgok. Miért ha mindenkinek a szőke hajúak jönnek be de te barna vagy akkor hajat festesz vagymi?!

17/F

2019. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg sok ilyen kérdés van,nem szeretném magam vagy 100 szor megismételni.

Röviden annyi hogy: legyen normális külsőleg és belsőleg 😂

2019. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem már több féle lány tetszett sokat számít a belső is pl: hogy megtud e fogni a személyisége. De ha van kizáró ok számomra az a túlsúly.
2019. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Természetes, szép arcú.
2019. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem olyan lány jönne be aki küslőre temészetes, normálisan öltözik (smink haspóló seggatya cicanaci cibis cuccok mellőzve) és kb ennyi. (az arca tetszen és ennyi)

Belsőre legyen hűséges, ne legyenek fiu ismerősei ne egyen egy instás snapes pózolós tömegribi 100+ ismerőssel, legyen visszahúzódó kedves elfogadó, magyarán ne olyan amilyenek a mai lányok. Ha így folytatják a "trendet" nem csak magam miatt nem lesz barátnőm, az ilyenek nekem nem kellenek :/

18F

2019. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pici szőke <3 <3 <3
2019. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért ne lehetnének fiú ismerősei? Pl minden másban tökéletesen egyezik azzal amit leírtál, de több fiú barátja van, mint lány (pont azért, mert nem tudod azonosulni a tömegribikkel, így nincs jóban velük), az máris kizáró tényező?
2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti, bocsi
2019. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem igen, én szerintem halálosan féltékeny lennék és kb ki tul se akarnám élni ha elhagyna akit szeretek.

Szoval nem, nekem rohadtul nem adja mikor "csak" barát szivezget egy lánnyal :D Főleg ha barátja van

2019. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!