Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam de rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam de rosszul érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elutasítottam egy srácot egy másik miatt akit szeretek. És most megbántódott. Leszögezem egy percig sem hülyítettem vagy húztam az agyát. Valamiért rosszul érint hogy bántottam őt. Nem volt különösebb okom elitasítani, csak megismertem, és inkább barátzóna, mint egy kapcsolat. Mondtam neki is. De most nem tudom mit tegyek. Ott a másik srác akit szeretek de őt megbántottam és nem akartam. Nemtudom mit tegyek segítsetek

17/L



2019. jan. 31. 12:07
1 2
 11/11 Yoda m. ***** válasza:

Kívánom, hogy legyen szerencséd! És mindig a legbölcsebben járj el döntéseidben...

Hideg fej és forró szív, ami vezéreljen utadon!


Az ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!