Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a lány néz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a lány néz a buszon de ha ránézek hamar elpillant. Majd ismét úgyanezt, akkor az mit jelent? Tetszem neki, vagy lehet más oka is?

Figyelt kérdés

Figyel és én odanézek, majd elkapja a pillantását. Majd elnézek, majd pár mp útán újra néz, majd odanézek ismét elveszi a pillantását..


Normális választ!



2019. febr. 25. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Menj oda hozzá, kezdeményezz beszélgetést és majd kiderül, mit szeretne.
2019. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem, ő is engem. De nkm nem fogott meg mint nő. Csak kiváncsiságból kérdeztem.
2019. febr. 25. 08:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki még akar írni, írhat.
2019. febr. 25. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik neked, akkor nem mindegy?

Te valószínűleg tetszel neki és zavarba jön, amikor ránézel.

De az is lehet, hogy csak várja, hogy köszönj vagy odamenj beszélgetni, ha ismeritek egymást.

2019. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Tapasztalataim szerint a lányok nem néznek ennyit egy fiút, főleg ha aztán a fiú rájuk néz.

Gondolom még nem nagyon volt fiúkkal dolga.


L

2020. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!