Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, fiúk is! Ti nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiúk is! Ti nem féltetek az első szerelemtől?

Figyelt kérdés

Mármint mikor ilyen 14-16 évesek voltatok és az első szerelmetek lett volna a srác/lány,ti nem féltetek attól,hog egyszer végblesz,vagy hogy hogyan csináljátok a dolgot,ami a járassal jár(pl csók nyilvánosan)?Nem paráztatok?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2019. márc. 8. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Azok még gyerekes ábrándok, nem éret felfogási szempontból!
2019. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Fiú vagyok. Nem az első szerelemtől, mert azt nagyon vártam hanem a csalódástól, szakítástól féltem ami sajnos be is következett pedig esküszöm nem akartam.
2019. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szerelemtol nem feltem, a jarassal valo dolgok mar egy kicsit bonyolultabbak voltak de ahhoz is hozza lehet szokni gyorsan. Amig tartott addig a szakitastol valo felelem sem jutott eszembe mert olyan jol mentek a dolgok hogy nem is gondoltam volna hogy hamarosan megtortenik, de sajnos megtortent es az nagyon nagyot utott es honapokig szenvedtem.


17/F

2019. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szerelemtol nem feltem, a jarassal valo dolgok mar egy kicsit bonyolultabbak voltak de ahhoz is hozza lehet szokni gyorsan. Amig tartott addig a szakitastol valo felelem sem jutott eszembe mert olyan jol mentek a dolgok hogy nem is gondoltam volna hogy hamarosan megtortenik, de sajnos megtortent es az nagyon nagyot utott es honapokig szenvedtem szoval csak ovatosan.


17/F

2019. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 18 éves vagyok, rengeteg lánynak tetszek, nagyon odavannak értem, de nem volt még barátnőm, mivel arra várok, hogy valakibe végre valahára szerelmes legyek és vele szeretnék csak kapcsolatot. :/
2019. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet attól félni ami sose jön el. ¯\_(ツ)_/¯
2019. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első 13 évesen volt és 2 évig tartott, bár sajnos a saját mulyaságom miatt nem lett belőle semmi:( nagyon sokat szenvedtem, de félni nem féltem.

Az első “barátom” kb 3 hétig volt meg 15 évesen 😂 na itt már féltem, hogy mit fog szólni a környezet ahhoz, hogy mi együtt vagyunk (miattam “szakított” egy másik lánnyal, aztán igazából kiderült, hogy mindkettőnket hülyítette) meg ahhoz is, hogy mi van, ha vége lesz? Vége is lett elég hamar, engem is otthagyott valaki másért xD sokáig fájt egyébként, de így évek múlva csak nevetek a srácon, iszonyat gyerekes volt.

2019. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem nincs tapasztalatom ezen a téren. :(
2019. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem féltem, mert még nem voltam szerelmes.

Nem félek, mert ha tetszik valaki, azelött elterelem a gondolatomat róla, mielött "szerelembe" esnék... Hiszen kinek kellenék, ronda, dagadt és mulya vagyok :D

18F

2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!