Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randi mennyi idővel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi mennyi idővel szokott lenni az első után? 18L

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem egy sráccal kávézni. Nagyon jót beszélgettünk, szerintem ő is élvezte az arckifejezéséből ítélve. Amikor azonban elbúcsúztunk, csak annyi hangzott el, hogy "jó volt, lehetne máskor is".

Nem akarok ráírni, mert az nyomulás lenne (a randira én hívtam). Azonban bármi további reakciót, kommunikációt meddig érdemes várni? A ti esetetekben hogy zajlott?


2019. márc. 6. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled rövid időn belül keresni fog.
2019. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sex volt?
2019. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nyugodtan ráírhatsz, ha pár napon belül nem keresne.

Ez nem nyomulás, ráírni bárkire rá lehet.

A legközelebb pedig mivel nem egy konkrét időpont, szerintem nem is venné nyomulásnak. Inkább beszéljétek meg, mi legyen, mint hogy egymásra várva semmi se legyen.

2019. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan írhatsz neki pár nap múlva 🙂
2019. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hét telt el, a fiú keresett.

Szerintem ha láttad, hogy ő is jól érezte magát veled, akkor nyugodtan ráírhatsz holnap-holnapután körül. Harmadszorra viszont már illik majd neki keresnie téged (szerintem).

2019. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Az ok, hogy meghivtad, de többször ne is csináld!! Várd, hogy fiú lép-e vagy sem
2019. márc. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A hatosra ne hallgass, nem ő lesz boldogtalan.

Szerintem várj 3 napot, és csak utána keresd.

Mivel az elsőt te szervezted, illenék keresnie... adj egy kis időt neki.

De ha nem keres, akkor 3 nap múlva már nyugodtan érdeklődhetsz.

2019. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelzést ő is várja, tehetsz megjegyzést róla hogy mizújs, mit csinál és ráér-e.) Ez még nem nyomulás, én nem érzem annak.
2019. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Nem ismerlek benneteket, nem tudom, hogy a srác milyen vagy te milyen vagy, de átlagos helyzetben, átlagos emberekkel nem hiszem, hogy a lánynak kellett volna hívnia a srácot. De ha már megtörtént, akkor mindenképpen neki kell, hogy keressen téged. Ha nem így történik, akkor ne történjen sehogy. Szerintem nyomulás és ha a srác annyira nem képes, hogy írjon neked, akkor hagyd inkább, mivel annak vagy az az oka, hogy nem tetszel neki vagy az, hogy nem elég tökös.

18/F

2019. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!