Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Min kéne változtatnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton randizok egy fiúval akivel egy csoportba vagyunk benne (messengeren) 1 éve ismerjük egymást nagyon bírom őt. De még soha se találkoztunk élőbe. És most pár napja megkérdezte randiznék-e vele elsőnek azt hittem csak meg akar viccelni vagy valami , 2 órát utazik fel miattam Pestre.

Végülis igen-t mondtam rá mert nem veszíthetek semmit se ,ha találkozok vele.

De most kezdtem el azon gondolkodni ,hogy nagyon szégyenlős lány vagyok elég durván. Attól félek unalmasnak fog tartani vagy nem fogok neki tetszeni élőbe 😔

Így nem tudom ,hogy lesz bátorságom találkozni vele főleg ,hogy kettesbe leszek vele.

Ő már nem szűz szval hozzám képest tapasztalt én meg csókolózni se csókoloztam😂

Én 16L Ő 18F



2019. márc. 29. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Ne csinááááld :)) Minden oké lesz majd meglátod :) Nekem is most volt épp egy ilyen randim :)) Miattam 230 km utazott a srác:) Nagyon jól sikerült minden úgyhogy neked is fog sikerülni! Nyugi csak magadat add!! nem fog unni! Majd meglátod :) Drukkolok!!!!!
2019. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne változz, azzal csak rontasz a helyzeten, mert nem olyannak fog megismerni amilyen vagy. Az meg rosszabb. Sokkal. Ha unalmasnak fog tartani az az ő baja. Te is egy egyéniség vagy, mint mindenki más, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem, kierőszakolni nem lehet. Csak ne izgulj, ennyi. Remélem jól sikerül :)
2019. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Szia összejöttetek?😊 remélem , meg merek majd szólalni:)😅
2019. márc. 29. 09:17
 4/9 A kérdező kommentje:

2# remélem nem fog annak tartani:)

Csak azt se tudom ,hogy fogok előtte “merni” enni😅

Köszönöm!:)

2019. márc. 29. 09:19
 5/9 anonim válasza:
Szerintem add önmagad aztán majd csak alakul valahogy! :D Az evésen meg ne izgulj én néha megszoktam enni még azt is amit a párom már nem bírt megenni xd es őt ez nem zavarja szereti, hogy jó az étvágyam! Ha unalmasnak tart az nem a te hibád lehet ő lesz unalmas. Es mit fogtok majd csinálni az meg van már?:)
2019. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok ès igeeen😆 Olyan boldog vagyok😊
2019. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz azon, hogy szűz vagy, meg hogy nem csókolóztál még, remélem, az első randin nem is akarsz majd csókolózni, előbb csak ismerd meg, gondold azt,hogy te ugyanúgy mondhatod, hogy nem tetszik a fiú, mint ő terád.
2019. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem csak randizni akar veled, hiszen tapasztaltabb és ha már több km-t utazik miattad ....
2019. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szurkolok hogy sikerüljön ☺😉👍
2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!