Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is kikell élni a...

Szerintetek is kikell élni a fiatal kort és útána belevágni egy komolyabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Bulizni 17-8 éves korig..és utana találni egy rendes párt magad mellé..szerintetek,hogy van ez?

2014. aug. 25. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 28-29 evesek vagyunk, 7 eve egyutt es meg jarunk bulizni..szerintem erre nincs egy meghatarozott kor, ameddig erzed.
2014. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :-)
2014. aug. 25. 22:59
 3/3 anonim válasza:
Komoly párkapcsolatod lehet több is életed során és lehet amellett is, hogy még bulizni jársz. Lehet együtt is szórakozni menni, szerintem a fiatal kor kiélése mindenkinél más ideig és máshogyan zajlik. Én 14 éves korom óta komoly kapcsolatokban élek és sosem jártam buliból buliba, sosem részegeskedtem és nem csaltam meg a párjaimat és nem hiányzik az, hogy erkölcstelenül éljek, szóval, ha találsz valakit, akit szeretsz ne engedd el, nem kell egyből egy életre tervezni, csak hagyni kell alakulni mindent.
2014. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!