Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagáltok ha leszólít titeket az utcán egy ismeretlen, átlagos kinézetű fiú (szolidan) és el akarnak kezdeni dumálni vagy akár ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretitek az ilyet, vagy egyáltalán nem vágytok erre? mert pl eddig párszor próbáltam de nem nagyon tűntek vidámnak miközben dumáltunk pár mondatot.

2019. ápr. 29. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
#6 pont az ilyenek miatt nem merek ismerkedni xD nem szeretném hogy nyilvánosan az utcán egy ilyen szituba kerüljek ezért vagyok magányos :( 22F
2019. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát én marhára nem tudok kommunikálni az emberekkel, pláne nem idegenekkel, szóval szerintem az első adandó alkalommal leráznám az illetőt. Még azt is kinézem magamból hogy hozzám szól és ijedtemben elfutok.
2019. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat! Ahogy nezem akkor itt az a lenyeg hogy jokor kell jo szemelyt kifognom..:D ami ugyan nem konnyu de van meg remeny:O
2019. ápr. 30. 01:07
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ha a kommentelők között van győri, és szeretné hogy leszólítsák, megoldható simán..:Djami
2019. ápr. 30. 18:14
 15/19 anonim válasza:
55%
Én örülnék neki és ha szimoatikus az illető beszélnék vele. 20L
2019. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Bátraké a szerencse"

Személy szerint az utcán próbálkoznék, és boldog lennék ha csak egy jót beszélgethetnék egy lánnyal.

2019. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem pont a héten szólított le egy srác. Olyan volt a szituáció, hogy látszott hogy van egy elég erős közös pontunk :)

Igazából ha ez nincs meg, oda se jön. xD

Na mindegy, én örültem, mert ritkaság számba megy hogy vkivel ebben ugyanolyanok legyünk. (ízlés)

Tök értékeltem meg minden. Fura volt először, meglepődtem, mert általában csak neten mernek kezdeményezni, pedig nem vagyok ijesztő xDD

Jól esett, kifejezetten.

Nem csajozni akart szerintem, vagy ilyesmi

De még nem tudom mi lesz belőle :DD

Eddig tök jól elvagyunk olyan haver szinten, sokat dumálunk.

Csak megfelelő lányt kell kifogni :)

Nekem nagyon jól esik az ilyen, jobb sokkal mintha rám írna :)

2019. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszi hogy leirtad ezt a kis sztorit, egesz jol hangzik, egyre tobb remenyt latok ebben a dologban, de valahogy tenyleg olyan lanyt kene kifognom aki nyitott erre, es lehet vele jutni valamire, mert eddig nem eppen sikerult:\ xd Azt megkerdezhetem hogy amikor odament hozzad, mivel nyitott? Miket mondott stb
2019. máj. 3. 14:56
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen, csak nyitott lányt kell kifogni, meg olyat aki nem siet :) az utóbbit szerintem elég könnyen le tudod szűrni :)

Kicsit félénken jött oda, ami tök cuki volt, ha letámad lehet megijedek xD nem kell óvatoskodni, de mosolyogj finoman, és legyél kedves, meg legyenek kérdéseid. Pl én nehezen kezdek el beszélgetni, pedig tök szimpi volt a srác. Még szerencse hogy nem adta fel a dolgot 😆 tovább kell gördíteni a beszélgetést.

Úgy jött oda, hogy látom te is szereted ezt meg ezt, én nagyon egyetértek vele, meg ilyesmik. De úgyis odamehetsz, hogy de jól áll ez a ruha, hol vetted stb. hugomnak is biztos tetszene xd kérdezz róla dolgokat, hány éves, hogy hívják, mit tanul, satöbbi.

Próbálj minden témához hozzáfűzni valamit.

Nem kell nagyon nagy dumagépnek lenni, nem szereti mindenki :)

Csak lehessen veled kommunikálni xd

Aztán hagyd abba a csúcson, ha úgy van, kérj elérhetőséget, és menj tovább :D

Ne haljon meg a beszélgetés szerintem, szívesebben beszélget úgy utána az ember :)

De aztán nem tudom ki hogy van ezzel :)

2019. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!