Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bárkinek tanács hogy mit...

Bárkinek tanács hogy mit tegyek? Nagyon komoly helyzetben vagyunk. Akinek van bármi ötlet írjon itt vagy üzenetet, mert lehet törlik majd a kérdést.

Figyelt kérdés

25.-én jutok pénzhez legközelebb és az utolsó 600 forintomból levest csináltam,de holnapra sehol semmi és kölcsönkérni sem tudok senkitől sajnos mert nincsenek ismerősök,a nagyszülő nem élnek,apám tojik a fejemre tehát semmi...

Anyukám nem tud dolgozni egy betegség miatt,én dolgoztam de nem fizették ki a béremet,így nem tudom mi lesz velünk...

Alkalmi munkát próbáltam,Bébiszitterkedést is de nem is hívtak vissza...



2018. júl. 17. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez így cink, mert még melót tudnál is vállalni, de addig éhen halsz. Próbálj meg olyan helyre menni dolgozni, mondjuk zöldségeshez, ahol napi bért fizetnek feketén addig még találsz jobbat.
2018. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
600 forintból minek csináltál levest, amikor abból kapsz másfél kiló száraztésztát meg vagy 3 kiló rizst?
2018. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
#2 Gondolom imádja a levest :D
2018. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

#3

Jó csak most az ilyet sajnálni kéne? Amikor még tele volt a pénztárca valszeg akkor még jobban szórta a pénzt értelmetlen dolgokra. Az ilyen megérdemli hogy éhen haljon.

2018. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ingyenkonyha

Segély

Alkalmi munka

2018. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Település?
2018. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szórtam a pénzt csak sajnos többféle gyógyszert szedek azt is ki kellett váltani meg albérletet fizetni amire elment a pénz 80%-a.

Egyébként Budapesten lakunk az utolsónak válaszolva

2018. júl. 17. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Huhhhúú... Budapesten azért csak talál az ember munkát.

Egyébként vannak budapesti csoportok, ahol néha írnak hasonló sztorit emberek és segítséget kérnek. Tartós élelmiszer, zöldség, gyümölcs formájában, így ki lehet húzni egy darabig.

2018. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
El nem tudom képzelni az élethelyzetet, hogy egy ekkora városban éljek és ne legyen kitől kérnem 500ft-ot vagy két vajaskenyeret. Nem kéregetésre gondolok, hanem a barátokra.
2018. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 Szóval nem mondtam, hogy sajnálni kellene :D Én is kicsit furcsának találom a sztorit.
2018. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!