Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje por jó ötlet lehet...

A fehérje por jó ötlet lehet ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos külön edzésre nincs idõm, napi 10 óra munka mellett, két hónapja vagyok szobalány, ami elég kemény munka itt, tehát jóval többet mozgok, emelgetek, szaladgálok, több kalóriát égetek, mint amit be tudok vinni.

Amellett, hogy minden este izomlázzal jövök haza és fáradtan, rengeteget fogytam abból az amúgy sem sok 54 kilómból.

Jelenleg a 170 centimhez vagyok 48 kiló és ez csak egyre rosszabb. Jó ötlet a fehérjepor használata, plusz bevitelnek?

Napi háromszor éppen, hogy van idõm enni egy nap, de általában vegyesen eszem szénhidrátot, tejtermékeket és gyümölcsöt, zöldséget is.

A port már megvettem, hallottam róla rosszakat is, de ennek ellenére ma elkezdtem az elõírt napi két adagot.

A víz helyett tejben is fel lehet oldani? Mert így egész kellemes íze van, a termék a Biotech-bõl van egyébként, sima csokis ízū. Akik fogyasszák rendszerességgel közületek, ti meg vagytok elégedve ezzel a márkával?

Tehát nekem csak egyfajta plusz fehérje bevitelnek kellene, mert szénhidrátot azért jóval többet juttatok a szervezetembe, persze az is minimális szinten van, ha azt az arányt nézzük, hogy rengeteget emelgetek, futkosok ide oda naponta, egyesek szerint láthatóan izmosodtam ezidõ alatt, tehát felér a kondizással, a baj csak az, hogy sokat is fogytam, aminek nem örülök.

22/L


2018. febr. 18. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az a célom, hogy nagy darab legyek, csak hogy visszakapjam a régi súlyom és meg is tudjam tartani a késõbbiekben.
2018. febr. 18. 23:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha akármilyen okból nem tudsz elég fehérjét bevinni, akkor ajánlatos, persze. De kalória is kellene. Miért nem tudsz eleget enni? Nem tudsz egyszerre "sokat" enni? Otthon sem tudsz utóvacsorát vagy igen apró, de kalóriát adó étkezéseket tartani? Ha inni és wc-re menni tudsz, valami evés is összehozható, úgy gondolom.

Zsírt mennyit eszel? Valamennyi kell, neked pedig lehet, hogy több is jól jönne, már amennyiben bírod és szereted a jelenleginél kicsit zsírosabb étrendet.

2018. febr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Biotech es cuccokat szeretem inkább, van aki mással van megelégedve (pl valamelyik rivális cégnél a fehérje olcsóbb de minőségi, itt a márkáért is fizetni kell)

szerintem nem rossz ötlet a fehérje, de az nem 100%os megoldás a táplálék kiegészítők nem helyettesítík az étkezést, de a semminél biztos hogy jobb :)

2018. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2+1

Kalóriát kellene bevinni. Ha több fehérjét viszel be, mint amennyi kell, csak kiürül belőled és jó drága. Enyhe túlzással, de még úgy is jobban járnál, ha egy egy Snickerst benyomnál menet közben. Normál kaja és az összetett szénhidrát a barátod

2018. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!