Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A csaj meg nem nezte meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj meg nem nezte meg az üzimet, de fent van, van meg eselyem hogy valaszoljon ra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 17:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ez igy jo? Szia, remélem nem baj ha bejelöltelek, de aranyosnak tartalak, es megszeretnelek ismerni, ha nincs ellenedre.
2019. máj. 21. 18:33
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz, de írj még valamit, amivel elkezdesz egy beszélgetést és amire tud mit írni. Mindegy mit, ami téged érdekel vele kapcsolatban. Egyszerű példa, ha láttad valamelyik képén hogy volt x helyen, akkor hogy miért szereti azt a helyet, régóta jár-e oda, te is mesélhetsz hogy hova szeretsz járni. De ez az fb-s ismerkedés elég lutri szerintem, próbálkozni próbálkozhatsz, de nagy reményeket ne fűzz hozzá.
2019. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem is fbn szeretnek ismerkedni, de mivel mashol nem talalkoznank csak igy tudom elkezdeni
2019. máj. 21. 18:45
 14/27 A kérdező kommentje:
Ha nem valaszol akkor feladom. 😂 de nehez nekem part talalni, aki nekem is jo.
2019. máj. 21. 19:01
 15/27 A kérdező kommentje:
Akkor minek jelölt vissza ha nem is valaszol....
2019. máj. 21. 19:10
 16/27 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos sokan csak ismerosoket gyujtenem fbn mert meno ha minel tobb van
2019. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hát ha pár napig se válaszol, akkor felejtsd el
2019. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Miert ilyen nehez olyan lanyt talalni aki szeret? Annyira vagyok erre most. Volt egy lány most is annyira aranyos volt, mar az írásában is érezhető volt hogy szeret, meg hogy milyen különleges, es nagyon jol megvoltunk, es irja hogy megismerkedett egy fiuval es tobbet akar tőle. Akkor egy vilag omlott össze bennem, ezt nem kivanom senkinek. De en ezt vele nem csinaltam volna meg soha. Akar mennyire ciki de en 1 hetig a tortentek után annyira fajt hogy sírtam, en soha nem sírtam senki után eddig, de ő nagyon fontos volt nekem, kar hogy nem tudta hogy mennyire, hogy mit veszített el ezzel amit csinalt...Nekem nagyon fájt, de ennyit mondott idezem "ilyen az élet" igen ilyen majd megtudja milyen kihasznalva lenni, mert most is fejest ugrott egy kapcsolatba... Azt a pillanatot varom hogy irjon es elmondja hogy hibázott... Ha nem jön el es tenyleg rendes akkor sok boldogsagot kivanok neki...
2019. máj. 21. 21:01
 19/27 A kérdező kommentje:
Es meg annyi hogy azelott ugy voltam vele hogy 15-16 evesekkel nem kezdek ki, es komoly kapcsolatban se lennek benne. De ahogy elkezdtem megismerni az sem zavart hogy hany éves... Csak ő ezt nem ertekelte ezek szerint.
2019. máj. 21. 21:06
 20/27 baby_berry ***** válasza:

Nekem egy fiúval volt úgy hogy dumáltunk egy csomót aztán már megse nézi amit írtam már 1honappal ezelőtt de nem érdekel egy k*csog 😁


L

2019. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!