Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A csaj meg nem nezte meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj meg nem nezte meg az üzimet, de fent van, van meg eselyem hogy valaszoljon ra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 17:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon nehez volt. Tenyleg mar elhittem hogy jo lesz minden es nem...
2019. máj. 21. 21:21
 22/27 anonim ***** válasza:
Hat nem csak veled van ilyen...
2019. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Tudom. De mar nem talalok olyat mint ő...
2019. máj. 21. 21:28
 24/27 Zsombi55 ***** válasza:
#15 van valami fb beállítás vagy kiegészítő ami mindenkit aki téged bejelölt automatikusan "vissza-jelöl".
2019. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kerdezo, kerlek, HAGYD MAR ABBA A NYAFOGAST!

Ez a hely nem arra van. Ertem, rohadtul needy vagy, lepontozhatsz nyugodtan, de tudod, hogy ez az igazsag. Es ez nem mulik el olyan hamar, meg kell tanulnod banni vele. En is ilyen voltam! Ket eve. Aztan ratalaltam par hasznos youtube-csatornara, mint Based Zeus, vagy a Sikerte Hangolva, es hamar megvaltoztam. Neked is ez kell, nem a rohadt ONSAJNALTATAS. A panaszkodassal semmit nem ersz el, tegyel a celjaidert. Ne nyafogj tobbet.

Nezd meg a videokat (Zeus jobb, de angolul van, es NE KEZDJ EL NYAFOGNI, HOGY NEM TUDSZ ANGOLUL, MERT AZ ILYEN IDOS KORBAN SZEGYEN! ILYENKOR MINDENKINEK ILLENE TUDNIA VALAMILYEN SZINTEN ANGOLUL!

Nezd meg oket, es valtozz meg. Itt irogatsz magadnak a posztod ala, meg sem hallgatod a valaszolokat. Ertheto, nem irnak erdemi tanacsot. En igen. Nezd meg a videokat es valtozz meg. A Facebookot fejetsd el, csak azert ismerkednel ott, mert eloben nem mersz, valld be. Legalabb magadnak ne hazudj.


Es nem megszeretnelek, hanem meg szeretnelek. Teljesen mast jelent s ketto, fuggoen attol, hogy egybe, vagy kulon irod a szot.


Pontozz le nyugodtan! Pontozzatok le, de jol tudjatok, hogy en irtam ide a leghasznosabb valaszt.

2019. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le. Elfogadom a kritikad, mert igazad is van valamilyen szinten, es ismerem azt a youtube csatornat regebben neztem 1-2 videot. És azzal is tisztában vagyok hogy valtoznom kell, de nem egyszerű, ez lassu folyamat, foleg nekem. Köszönöm a valaszod!
2019. máj. 25. 09:29
 27/27 anonim válasza:

#25

A needy nem igazan ezt jelenti amit a kerdezo csinal... teljesen mast jelent.

Ha angol szot akarsz hasznalni akkor hasznald a self conscious-t or insecure-t ;)


Valaszolva a kerdesre is. Az integetesre en sem szoktam reagalni. Ha melle dobsz egy uzit is nagyobb sikered lesz. Mondjuk nem tudom honnet ismered a lanyt. Melobol? Sulibol? Valakinek a valakije? Vagy csak fb-on meglattad es megtetszett? Azzal kapcsolatba kezdjel el eloszor irni. Az elso par uzibol letudod szurni h szimpatikus vagy e neki. Amugy meg tenyleg nem kell felni. Ez csak egy online beszelgetes. Nem fog megenni.

2019. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!