Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a randi protokoll?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a randi protokoll?

Figyelt kérdés

Eletem elso randijara hivott el egy srac aki nagyon tetszik nekem. Eleg ideges vagyok, mert nem tudom “hogy zajlik” meg tenyleg nem akarom elrontani. Az is zavar, hogy meg eletemben nem csokoloztam senkivel, a sracrol pedig tudom hogy eleg tapasztalt es meg picit idosebb is mint en, es nem tudom, hogyha bevallanam neki azzal valtozna e valami mondjuk a rossz iranyba. Jovo heten mennenk valahova de mar most tiszta gorcs vagyok, normalis ez?😂

A valaszokat elore is koszonom, 17l

(A srac amugy huszeves es mar egyetemre jar, en jovore vegzek kozepsuliban)



2019. jún. 6. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
ugyan, meg is fog dugni, nem csak megcsókolni, ne aggódj :)
2019. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem kérdezi szerintem felesleges elkezdeni mondani hogy figyu én egyébkent még nem is csókolóztam és semmi mást sem.

Majd ha esetleg oda kerül a téma max akkor.

Egyébként én is nagyon izgultam az első randim előtt. De nagyon jó volt az egész nap vele. Aznap este 10 40-ig vele voltam:D

Szerintem neked is felesleges izgulni. Szépen felöltözöl, kényelmes ruhába menj mert ha nem olyanba mész akkor egész nap kenyelmetlenkedni fogsz.

plusz add önmagad.

Majd írd meg milyen volt.

2019. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig legyen nalad kutyak.akizacsi, wc papir,kezfertotlenito.

N

2019. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!