Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy engem nem hívott át a barátom a barátait viszont igen?

Figyelt kérdés
Barátommal kb 4 hónapja vagyunk együtt hivatalosan.Mostanaban nagyon sokszor találkoztunk úgy,hogy ott voltak nala a baratai. Ami amúgy egyáltalán nem baj mert nagyon bírom őket és utána ejjel tudtunk ettől meg ketten lenni. Viszont ma azért nem találkozott velem, mert a barataival akar lenni egy kicsit.Ez nekem kicsit szárul esik,hogy engem így nem hívott. Velem kb sosem talizik úgy hogy egesznap csak én vagyok ott nala. Talán azt mondtak a baratai hogy nem bírnak VAGX túl sokat vagyok velük? Szerintetek tudok valamit csinálni?
2019. jún. 6. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a varátaival akar lenni úgy hogy nem kell arra figyelnie hogy ne mondjon/tegyen olyasmit amit a te közeledben nem mondana/tenne. Ha sokat vagytok együtt akkor nincs ezzel semmi gond. Tàrsaságban pedig nyilvàn senki nem nyomkodja a telefonját, ha van párja ha nincs mert kibirtok ennyi időt egymás nélkül.
2019. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Belefér, néha velük is kell lennie. Bárcsak az én barátnőm lenne ilyen... Mi meg nagyon keveset találkozunk, nincs ilyen, hogy random átjön hozzám, igaz, még nem vagyunk együtt régóta.

Ne bánkódj amiatt, hogy 1 nap kimarad, én örülök, ha heti 2x látom. :(

2019. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nálunk is pontosan ugyanez a helyzet csak én az egyik barát vagyok. Mi négyen vagyunk jóban fiúk, de régen az egyik srác barátnőjével együtt buliztunk. Ő viszont állandóan a barátján lóg elmegy korán a barátjával "aludni", ő meg megy vele, mert nem akarja megbántani. Úgyhogy az utóbbi időben általában nem hívjuk őt(mármint a csajt) . Négyen nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, ökörködünk meg iszunk, ha úgy van akkor 5ig. De egy másik haveri társaságban ugyan ez a helyzet. Szerintem hagyd, had legyen a barátaival is.

18/f

2019. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!