Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a nőnek a...

Miért van az, hogy a nőnek a férfi az élete és ezért akár a barátait, hobbiját is el tudja hagyni, a férfinak a nő viszont csak az egyik fontos része az életének?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért inkább emberfüggő...
2013. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Az egyik legjobban gondolt haverommal 4 hónapja még egy sört se tudtam meginni. Mert annyira rá van kattanva az asszonyára.
2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tarnolf ***** válasza:

Ne általánosíts, van aki így csinálja, de nem mindenki....én úgy veszem észre, hogy ez fordítva is ugyanúgy megvan...Tisztelet a kivételnek természetesen. :)


Ez emberfüggő, mint majdnem minden, és megsúgnám, rengeteg férfi sokkal rosszabbul jön ki mondjuk egy szakításból, mivel mindenét odaadja a nőnek (úgy értem, idejét és ilyeneket), ezért sokkal sebezhetőbb is---> könnyen összetörheti a szívét.


Persze ez a nőknél is ugyanúgy megvan.

2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az nem egészséges, ha mindent elhagy valaki egy másik emberért. Lehet õ a legfontosabb, de nem a mindene. Az embernek ugyanúgy szüksége van barátokra is, hobbira, mert egy idõ után nem lesz elég csupán a pasi/nõ az életében.
2013. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó pont erről beszélek.

Az meg, hogy valaki rákattan valakire, persze az elején, de én hosszú voncsiról beszélek.

2013. dec. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!