Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit a Facebookon ismertem meg, szeretek vele beszélni csak mindig későn ír vissza mikor nem dolgozik akkor is.

Háromszor találkoztam vele, a harmadik randin le akart feküdni velem de nem engedtem.

A tegnap úgy 2 óráig beszélünk de csak 3-4 smst írtunk azt mondta megy nyíratkozni aztán alszik.

Azóta nem keresett nem írt, hívni nem szokott mert azt mondta hogy nem tud a szüleitől beszélni mert utána faggatják hogy kivel beszél.

Úgy volt hogy a tegnap találkozunk de nem keresett a barátnőm rá írt Facebookon neki válaszolt nekem nem írt

Miért van ez hogy nem keresett lehet hogy már nem akar beszélni velemr😕



2019. jún. 9. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na! Vajon miért? Ki érti a férfiakat. Hány éves is vagy?
2019. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2019. jún. 9. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit én levettem a leírtakból:


Előfordulhat, hogy csak szexre kellettél volna neki. Amikor pedig megmondtad, hogy te neked ez annyira nem kenyered, akkor valószínűleg érdeklődését veszítette feléd. Ez nem a te hibád, szimplán ő nem akar komoly kapcsolatot.

2019. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexre kellettél neki, felejtsd el őt
2019. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 évesen elég gáz, ha nem esik le, miért nem keres. Nem voltál rá kapható, ezért keres mást. Ne legyél naív, ha újra beszélni kezdtek, mert akkor is csak tovább fűz, hogy lefeküdj vele.
2019. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!