Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki tetszik kicsit, már hónapok óta beszélgetünk, (volt egy idő mikor nem beszéltünk, mert azt hitte nem erdeklem egyáltalán). Tegnap taliztunk, jól elvoltunk (de pl csók még nem volt). És tegnap óta megint nem beszélünk,ugyhogy nem tudom fog e írni. Ma látott városba ennek a srácnak a legjobb barátja egy sráccal ( egy suliba járunk csak sokára ment a buszunk és jóba vagyok vele és addig setalgattunk) De ő ilyen tipik mindenkivel olelgetos stb típus.. És félek hogy a srác barátja azt mondja, hogy én "randiztam" valami sráccal pl.. És akkor már tényleg teljesen vége..

Ti mit gondolnatok? Felejtsem el?



2019. jún. 12. 14:19
 1/3 Vanda0307 válasza:
Figyelj szerintem kezdeményezz beszélgetést egy apró hiba miatt nem kell rögtön abbahagyni ráadásul ha tetszel neki nem fog otthagyni.
2019. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaziból nem tudom hogy írjak neki, mert mikor nem beszéltünk is ilyen miatt, hogy nem tudtuk most mivan, nem kerestük egyamast..
2019. jún. 12. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kan ha akar valamit, az nem így viselkedik. Nem néz levegőnek, de sokat ne remélj.
2019. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!