Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megijedtem és összezavarodtam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem és összezavarodtam, változhat még a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kb egy éve nagyon jó barátom. Utóbbi időben megtetszett nekem, és ő vette a lapot, elhívott randizni. Hétfőn találkoztunk, de nagyon fura volt az egész, mert ő zavarban volt teljesen megváltozott a viselkedése. Ami a legfurább, h megkérdezte, hogy jó- e az, ha következő randin csókol meg. (ami holnap lesz) Csak szerintem fura h ilyet kérdez? Eddig nagyon tetszett, de ezután nem tudom, bizonytalan vagyok és nem boldog, mint amilyennek lennem kéne. Beleszerethetek még? Változhat idővel a viselkedése, ahogy oldódik?Azt szeretném, ha úgy viselkedne, mint a randink előtt.

2019. jún. 13. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
baj ha kedves? és zavarban van, hogy nemakarja ezt elbaszni? :D ha baj, hagyd ott...
2019. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dehogy baj, csak ez a csókos dolog annyira fura, szerintem ezt nem szokás megkérdezni.

meg más volt, mint lenni szokott.

2019. jún. 13. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem akarja megijeszteni téged, ha meg szeretne csókolni...

Nyugodj meg, biztos szégyenlős és nagyon tetszel neki

2019. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mivel eddig nagyon jó barátok voltatok, most furcsa neki a szituáció és picit össze van zavarodva, ezért olyan szégyenlős. Vagy nem tudom... Lehet tényleg nagyon tesztesz neki, és nem akarja, hogy túl nyomulós legyen. Passz. Várj még pár randit, hátha fellazul és olyan lesz, mint régen.
2019. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem azt kérdezte volt barátom csók előtt, hogy tartunk-e már ott. Mondtam, hogy igen, és megcsókolt. Szerintem csak nem akarja elsietni a dolgot. :)
2019. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!