Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk? Szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk? Szeretnék elhívni egy lányt valahova, csak nem tudom hova

Figyelt kérdés
Szeretnék elhívni egy lány valahova, csak nne tudom hova. Olyan helyre szeretnék menni, ahol tudunk beszélgetni. Szerintetek egy pizzázó vagy egy meki is jó? Vagy esetleg egy kávézó? 16 éves vagyok

2019. jún. 23. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyen sablonos helyekre. (Bár te ismered őt, hová menne inkább szívesen).

Szerintem valami csendesebb, nyugodtabb, kevésbé forgalmas hely inkább megfelelő. Ez lehet a természetben, de lehet egy kávézó is akár.

2019. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tök örültem volna annó, ha elhívnak állatkertbe vagy bobozni, csodákpalotája, múzeum, ilyesmik.

Sajnos az árakkal nem vagyok tisztában, mert Németországban élek, illetve a mai lányok sem tudom mire vágynak, biztos mekire meg ilyesmi, már az én koromban is az volt a menő, de én sokkal jobban értékeltem volna azokhoz hasonlót, mint amit írtam. Pedig nem voltam sosem egy visszahúzódó lány vagy ilyesmi, egyszerűen gáznak tartottam az ilyen helyeket. :D

22/N

2019. jún. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valami romantikusabb helyet szeretnél, ahol tudtok beszélgetni, akkor Gellért hegy vagy rakpart. (Persze ha itt valahova beakartok ülni az nem lesz a legolcsóbb.)
2019. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 23. 14:06
 5/5 Basketballgirl válasza:

Ha budapestiek vagytok, akkor szerintem pl lehetne azt csinalni hogy elvitelre vesztek valahonnan kajat (akar meki, pizza, teljesen mindegy, amit szerettek) es elmentek mondjuk a margitszigetre, )ott lehet nyugisabb helyet talalni) es ott esztek.:))

15/L

2019. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!