Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki be tudna engem törni?

Figyelt kérdés
Nagyon flegma vagyok, túl helyes az arcom, sikeres vagyok szinte mindenben, sok lánynak bejövök és emiatt elég nagy az egóm. Egy ilyen pofátlan alakot, mint én vajon képes egy lány betörni, hogy kicsit visszavegyek az arcomból? Eddig senkinek se sikerült.
2019. jún. 25. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert eddig a csajnak nem volt báttya aki gatyába rázzon te hülye 😂😂😂😂
2019. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszer kinövöd.
2019. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell ahhoz lány.. majd az élet gatyába ráz te kis csicska. Ha majd anyádék nem tolják alád a lóvét, és tenni kell valamit a céljaidért, ki kell állnod a nagyvilágban magadért akkor be fogsz törni hidd el.

A mai tizenéves nyomorult életképtelen generáció nagyot fog koppanni ha anyuék nem támogatják őket.

Egyre jobban gyűlölöm ezt a korosztályt.

2019. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
76%

Ha kamu,ha nem, akkor is vannak ilyen emberek.


Jól néznek ki, mindig mindenben sikeresek.

Minden összejön nekik.


És ha az anyucek majd nem tolják , akkor is összejön nekik.


Általában más a felfogásuk.

Ők az akiket a elkuldesz a K.... Any....bá

Lebarnulva térnek vissza.

2019. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer legyél szerelmes nagyon, de akkor tényleg nagyon. És csak egyszer ejtsenek pont akkor pofára. Nah akkor befogsz törni barátom. :D
2019. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 $$$$$ ***** válasza:
75%
Hát nem tudom hogy lánynak sikerülne. De ha az én tesommal jönnél össze. És így viselkednél én tuti beverném az arcod😂. Még lehet ha nem a tesommal lennel akkor is. Rég láttam ilyen beképzelt majmot😂😂.
2019. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valami fogadasbol irtad ki ? De ha nem, es komolyan beszelsz akkor tok jo az onismereted:)) Sokminden tortenhet meg veled amitol sokat fogsz valtozni.. tuti egyszer nagyon szerelmes leszel es a sok csaj kozul csak 1 fog erdekelni, es ha az pont leszar, maris visszaesik az egod ;)
2019. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vesződnék veled. Minek dolgozzak veled, ha más srácokkal rögtön jön az összhang?

Időpocsékolás lennél, ennyi.

18/L

2019. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te igazi provokátor lehetsz :D

Az élet és egy nagy szerelem elég nagy pusztítást képes végezni

"A szerelem öl butít és nyomorba dönt" ez teljes mértékig igaz idézet

B

2019. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Full kamu. Az ilyen gyíkok nem tudnak helyesen írni. :D
2019. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!