Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány, tök véletlen leszólítottam mert valahogy éreztem hogy muszáj megismernem, megkérdeztem hogy lenne-e kedve megismerkedni velem,és belement, azóta beszéltünk párszor interneten, és végül találkoztunk is már kétszer élőben,mert szerintem ott a igazi.. szóval voltam kint vele és sikerült jól megismerkedni, én eléggé kimutattam hogy nagyon nagyon oda vagyok érte, gondoltam hogy ő már akkor levágta mikor beszélgettünk, de sajnos mint kiderült nem értette, második találkozásnál beszélgetünk komolyabban ilyen dolgokról is, és ott annyi derült ki hogy semmi baja nincs velem sőt ő is kedvel,viszont suli véget plusz nem él közel sem hozzám,ezért ő nem is gondolt arra hogy barátja legyen, szóval konkrétan minden rendbe lenne közöttünk mert ő is jól érzi magát velem,viszont azt mondta hogy fél hogy nem lenne elég ideje rám és az úgy nem lenne jó se neki se nekem, én úgy gondolom minden megoldható lenne és szerintem működő lenne a dolog, ezt neki is mondtam hogy ha kell elmegyek érte kocsival mikor épp ráér vagy akármi és együtt lehetünk,konkrétan nem mondott amúgy semmit, annyit mondott hogy majd meglátjuk mi lesz, mondtam neki gondolja át dolgokat hogy mégis mit szeretne.. Sajnos én nagyon belé szeretem, egyszerűen imádom és nem tudok róla lemondani,mit gondoltok lehet ebből még valami jó??
2019. jún. 25. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem ő barátságot szeretne inkább,csak nem akar megbántani és nem mondja meg ezt egyenesen.
2019. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megkéne kérdezned hogy ő őszintén mit szeretne vagy szeretne-e egyátalén tőled valamit

És komolyan mondja el mert ezt igazán megérdemled

Ne beszéljetek el egymás mellett mert az nem jó se neked se neki

2019. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet utolsó köszönöm a tanácsot tippet, szerintem időre lenne szüksége hogy átgondolja ő is mit szeretne, én így gondolom, de ha találkozunk ismét, felhozom a témát,mert ez így nekem sem jó.. :)
2019. jún. 25. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!