Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Talalkozzak vele ezek utan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak vele ezek utan?

Figyelt kérdés

Egy eve nyaron uncsitesom osztalytarsaval elkezdtem beszegetni. Ra egy vagy ket hettel talalkoztunk. Minden tok okes volt majd utana is beszelgettunk. Ra egy honappal jott egy buli ahova o is meg volt hivva, gondoltam hatha lesz belole valami...

Hat lett is smaroltunk parszor de o full reszeg volt es mint kesobb kiderult nem is emlekezett ra, ezutan amugy nem is beszeltunk.

Majd most tavasszal egy masik buliban en voltam kicsit ittas es ugy smaroltunk. Ezek utan egy barati talalkozas belefer szerintetek?

18/L


2019. júl. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele, ha van nálatok egy-egy üveg rum.
2019. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vigyél piát
2019. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hanyagold a bástyát.
2019. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!