Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel sokat írogatok, elhívtam már randizni, de nemet mondott olyan indokokkal amik igazak, és mondta hogy úgyis mindig irkálunk. Néha flegma, de néha meg nagyon nem. Ha megy valahova mindig küld képet magáról, hogy így jó lesz-e, sokat beszélünk. Bókolok neki folyamatosan, nem vagyok vele bunkó, nem flegmázok. Most veszek neki névnapjára ajándékot. Szerintetek csak barátok maradunk vagy lesz több is?:D

2019. júl. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből nem lehet megmondani.

Lehet nem tetszessz neki, csak vágyik valaki figyelmére, de az is lehet, hogy csak simán barátként tekint rád. :)

2019. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Több nem lesz, a szemetese vagy aki akkor ad neki figyelmet és pozitív megerősítést, amikor csak kell neki.
2019. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Classic friendzone
2019. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!