Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Írjak neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki hogy akkor hánykor tali vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy talit.. Pont mára. De mivel unatkoztunk összehoztuk előbb. Előtte se írt és most se nagyon. Azt mondta szép lány vagyok dee szerintem nem tetszem neki. Megkérdeztem attól még ma talizzunk-e és azt mondta hogy persze menjek. Viszont pár szót beszéltünk tegnap is, ma pedig nem írt vissza.
2019. júl. 17. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos > igen hagyd a fenebe !
2019. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem ir vissza arra hogy pontosan hol es mikor taliztok akkor nyilvan.
2019. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg hogy hol és mikor mivel megkerdeztem mit csinal azt mondta ps4ezik irtam hogy uhh az jo nekem is van es erre mar semmi
2019. júl. 17. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasból leszarja azt a talit. Hagyd a fenébe. ps4ezik, tehát kisfiú még.
2019. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha azt nem beszéltetek meg hogy hol, akkor eleve nem is tudnál talizni vele. Max ha ír hogy hol akkor elmész ha nem akkor nem. :)
2019. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha érdekelnéd írna, nem kéne kérdezgetni hogy na akkor mivan, főleg hogy már jó párszor felhoztad hogy legyen-e találka. Láthatóan nem érdekled, ne pazarold az időd és energiád ilyen figurákra. Lépj tovább és ne foglalkozz vele.
2019. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a fiút!

F.

2019. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!