Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a szerelem?

Figyelt kérdés
Szerintetek a mai világba megéri a szerelem mert én nem vagyok az a sherelmi típus és szerintem nem éri meg de érdekel a ti véleményetek is

2019. júl. 27. 05:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne érne meg. Az a világ legjobb érzése, ha szerelmes vagy valakibe és ő viszonozza ezt. Mindenképp megéri.
2019. júl. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Megéri, csak 10-ből 9 aki itt szerelmesnek mondja magát, nincs tisztában azzal, mi is a szerelem.
2019. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Hogy megérné-e olyan emberrel tölteni az idődet, aki inspirál, motivál, szerelmes beléd, törődik veled, elfogad téged? Szerintem abszolút, de kinek mi.

Nem kéne egyből rácuppanni egymásra, meg úgy összejönni valakivel, hogy alig ismered, na meg nem kéne megcsalni a párodat, és akkor sokkal kevesebb esély van arra, hogy megbántódsz, vagy te bántasz meg mást. 17/L

2019. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen értelmetlen a kérdés. Megéri, vagy nem éri meg venni valamit. A szerelem nem árucikk. A szerelem nagyobb nálunk. Jön, elborít, lesújt, mint a villám, beleesel mint egy verembe - ahogy a Shakespeare drámákban. Jön és megy - és az áldozata csak néz döbbenten, mi történt vele?

"Koldus-szegény királyi gazdagon,

Részeg vagyok és mindig szomjazom."

2019. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van eldönteni "megéri-e" neki a szerelem vagy nem, akar-e energiát és időt ölni ebbe vagy nem. Nem egy nézet van ma már, ami szerint sokan nem akarják lekötni magukat és nem akarják engedni hogy más megszabja hogy éljenek, ők a partner nélküliséget választják és csak a saját életükre koncentrálnak. Szabadabb, nem frusztrál, nem kell máshoz alkalmazkodni, esetleg a másik elvárásainak megfelelni.


Ha neked ez jobban tetszik, így szeretnél élni, akkor nincs senki és semmi ami miatt ne tehetnéd meg. De kifejthetted volna mire gondolsz, meg mi az hogy nem vagy szerelmi típus - más se úgy esik szerelembe, hogy reggel felkel, látja hogy egész jó idő van, igaz kicsit szeles, a posta se jött meg, de szerelembe akar esni.

2019. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem szerint nem éri meg, irigy vagyok azokra a barátaimra akiknek még nem volt barátnőjük akikbe szerelmesek lehettek volna (szüzek). 21 éves vagyok és már 2 csalódáson is túl vagyok, az első az még mondható félig gyerekszerelemnek, az 2 év 10 hónapig tartott, a mostani pedig 2 évig és 4 hónapig, mind a kettőnél kitartó voltam és szerelmes mindvégig, aztán egyről a kettőre kiteszik az ember szűrét úgy, hogy közben azt se tudod fiú vagy-e vagy lány olyan pofont kapsz. Összegezve úgy érzem, egyáltalán nem éri meg valakit szívből szeretni és lehet mondani, hogy rosszat fogtam ki, de ha minden "rossz" ennyi év után következik be, akkor végülis nem sok értelme van.
2019. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerelem= biokémiai reakció ami a párzást segíti elő.
2019. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hetes, amennyiben állatnak tetszel lenni.
2019. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Teljes mértékben. Most képzeld el, nem lenne aki miatt depressziós lehetnél, nem lenne aki miatt eret vághatnál magadon. Nem lenne aki miatt öklendezve sírhatnád át az éjszakákat. Nem lenne akinek a visszautasítása miatt sírva hányhatnál. Nem lenne aki, neked bármennyire is tetszene, ő nagy ívben szarna a fejedre.
2019. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
hetesnek igaza van.
2019. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!