Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap megismertem buliba egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismertem buliba egy lányt. Írjak neki?

Figyelt kérdés
Dj vagyok és odajott beszélgettünk pár percet csak kiderult egy suliba járunk. Mielőtt elment megolelt kérdeztem beszélünk majd, aztmondta persze. Ivott egy keveset, nem volt berugva és nem tudom tényleg mennyire emlékszik elvileg kéne vagy hogy megérne e írni neki mert nagyon nagyon tetszett.
2019. júl. 28. 08:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem mindenképp írj rá. Nincs veszíteni valód, ha nem is emlékszik rád, akkor is lehet esélyed:)
2019. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Max nem ír vissza. Veszteni valód nincs.
2019. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenkepp irj neki, lehet varja. Ha ismerosod persze akkor! Figyelj abbol meg semmi nincs, max nemir vissza:) 19/l
2019. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!