Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire örülnétek egy kézzel írott szerelmes levélnek? Ez már nagyon elavult?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik egy lány, és múltkor sikerült beszélnünk, úgy érzem nagyon nagyon szívesen írnék neki egy szerelmes levelet, előtte persze még kicsit beszélgetnék vele.. Meg hogy érdemes feladni, postán vagy adjam a kezébe? Meg előtte azért célozzak rá hogy tetszik? Köszi :)
2019. júl. 30. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én fiú vagyok de általánosba anno kaptam 4 szerelmes levelet lányoktól és egyiknek sem tudtam örülni, mert csúnya lányok adták, szóval válasz nélkül széttéptem mindegyiket.


Azt mondom attól függ hogy mennyire jössz be a lánynak akinek küldöd.

2019. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Örülnénk
2019. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mennyire jövök be, talán.. volt h kedvelte a képem, meg my day-emet is megnézte, persze ezek nem jelentenek semmit. De pont ez a pláne nem? max összetépi, és? akkor szarul leszek, de akkor legalább tudom h csak önámítottam magam, ha meg nem, nos... :P
2019. júl. 30. 14:28
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Megér egy próbát, volt egy gyönyörü lány akit nem mertem leszólítani azóta is bánom nagyon.
2019. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha beszéltem már vele néhányszor, és nem csak néhány szót, akkor örülnék neki. Persze, elsőre fura lenne, de összességében örülnék neki. Talán még a választ is levélben írnám le.

Postán feladva furi lenne, hisz nem mondom el embereknek a lakcímem, így szerintem tedd a szekrényébe, vagy add a kezébe/rejtsd a táskájába. Bár utóbbinál nem biztos, hogy még aznap észreveszi.

2019. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ajj én nagyon nagyom örülnék!! Én a pasimnak is írtam és postán adtam fel. Nekem is írt volna csak ő nem volt olyan alkat. :( de örülnék persze akár ismeretlentől is
2019. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A lenyeg, hogy ne legyen tul nyalas, es ne irj bele olyat, hogy "ha esetleg nem tetszem", vagy "jaj, tudom, hogy ez *valamilyen negativ jelzo*", stb. Tehat legy pozitiv, es realis dolgokat irj. :)


Nem vagyok tini, de ugy gondolom, ezzel tudok segiteni neked. Egyebkent en orultem volna akkoriban egy ilyen levelnek. Meg ma is (nyilvan, ha korban hozzam illo irja - na, de erted, hogy ertem).

2019. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon aranyos és romantikus lenne.:)
2019. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
IMÁDNÁM!!!
2019. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek minden lány örülne!Hisz csak neki szól!Örülnék ha még lennének ilyen fiúk!:)Én kaptam is még kicsi koromban meg én is írtam!;DHa már beszéltél a lánnyal és láttad h érdeklődött feléd,akkor nincs veszíteni valós!!nNagyon szurkolok,és remélem sikerülni fog és össze jöttök!!;) Majd írd meg h mi let!!:D
2019. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!