Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lánybarátom akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom akibe nagyon szerelmes vagyok már 1 éve de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A story lényege hogy már tavaly próbálkoztam nála, de a meg azelőtt sajnos a legjobb barátom elszólta magát elotte és mire bepróbálkoztam nála addigra tudta a szándékom. Utána tartottuk a kapcsolatot mint barátok aztán fel évig nem beszéltünk, de nyár előt rám írt és azóta állandóan beszélünk és az érzéseim iránta nem csillapodtak. Ilyenkor mit tegyek?


16f



2019. júl. 30. 21:43
 1/4 anonim válasza:
59%
Mondd meg neki mit érzel
2019. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miután megtudta, hogy mik a szándékaid valószínűleg azért nem beszéltetek fél évig, mert azt akarta, hogy hátha addigra meggondolod magad. Szerintem ő csak barátként tekint rád semmi több. Nekem is volt egy ilyen fiú barátom. Megtudtam mik a szándékai utána megpróbáltam lekoptatni. Aztán mikor már láttam, hogy szerencsétlen nem adja fel akkor elkezdtem vele újra beszélgetni, de csak ilyen szigorú stílusban. Nem írtam már annyi hangulatjelet és nem voltam vevő a perverz poénjaira, mert tudtam, hogy titokban komolyan gondolja azokat. Szerintem ha egy lány megtudja mik az érzéseid és ő nem viszonozza valahogy egyből, akkor neki nem kellessz. Egy nőnek ha kell egy pasi, akkor nem szakítja meg vele fél évre a kapcsolatot, hanem annál többet írkál neki. A durvább-bevállalósabb csajok még pucér vagy szexi fehérneműs képet is küldenek, mint pl. barátnőm a kiszemeltjének. ":D
2019. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%
Probalj meg talizni vele
2019. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő nyitott erre, hogy akar veled járni, akkor udvarolj neki; akár rá is kérdezhetsz konkrétan; szerintem azzal lennél a legelőrébb; hogy "Még mindig nem?" Tehát, hogyha ezt továbbra is fenntartja, hogy nem szeretne többet tőled mint barátság, akkor maradjatok csak barátok, aztán kész.
2019. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!