Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha belestem egy lányba annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belestem egy lányba annyira hogy ről a álmodok az mennyire fura? Vagy elmondjam egyáltalán a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne.
2019. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Semennyire se fura!


Ahogy érzed,ha elszeretnéd mondani,neki mond,ez rajtad múlik,viszont,ha meg nem mondod,el neki lehetséges, hogy egy kis idő elteltével nyomni,fog téged belül hogy miért nem mondtad, el neki!


Csak rajtad áll a döntés:D

2019. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt esetleg meg tudom tudni valahonnan hogy a lánynak bejövök-e
2019. aug. 1. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudsz bezsélj vele. Beszélj haveroddal aki szokott vele beszélni esetleg,(röviden ismerjétek meg egymást amennyire lehet)
2019. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak fokozatosan adagold be neki!
2019. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
29%
Hova lestél te be? Beszédhibás vagy, vagy csak spontán szellemileg visszamaradott?
2019. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beleestem, elírtam, elnézést
2019. aug. 4. 12:15
 8/8 anonim válasza:
41%
Lehet,hogy ezt a dolgot a szüleiddel kellene megbeszélned,nem?
2019. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!